DieRoten.pl

Werner o kryzysie w FCB | Fizjoterapeuta opuszcza FCB

12.10.2018, 12:17:31
FotoOlimpik

Choć od ostatniej kolejki niemieckiej Bundesligi minął już niemalże tydzień, to w mediach (zwłaszcza tych niemieckich) co rusz można przeczytać o kryzysie w zespole Bayernu Monachium.

Podczas ostatniej konferencji prasowej na temat kryzysu bawarskiego klubu wypowiedział się napastnik RB Lipsk i kadry narodowej Niemiec – Timo Werner – który podobnie jak jego koledzy z Monachium przebywa obecnie na zgrupowaniu w Berlinie.

22-letni Niemiec w rozmowie z dziennikarzami przyznał wprost, że mimo kiepskiej dyspozycji swojej drużyny, Thomas Mueller i spółka pozostają sobą, uśmiechają się, żartują i pełni skupiają się na grze dla kadry narodowej.

Zawodnicy Bayernu skupiają się w pełni na reprezentacji. Oczywiście sytuacja w ich klubie dręczy ich, ale mimo to nie zmienili się. Żartują tak jak zawsze – powiedział Timo Werner.

Podopieczni Joachima Loewa swoje pierwsze spotkanie w ramach przerwy reprezentacyjnej rozegrają dopiero jutro, zaś ich rywalem będzie Holandia. Trzy dni później w Paryżu „Die Mannschaft” zmierzą się z Francuzami (oba mecze odbędą się w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA).

Schosser opuszcza sztab medyczny FCB

Za pośrednictwem niemieckiego dziennika „Bild” dowiedzieliśmy się, że 39-letni fizjoterapeuta – Bernd Schosser – postanowił zrezygnować z pracy w zespole FCB. Do tej pory Niemiec pracował zarówno dla „Gwiazdy Południa”, jak i kadry narodowej, ale ze względu na sprawy rodzinne 39-latek postanowił zakończyć współpracę z Bayernem.

Fizjoterapeuta będzie teraz pracował tylko i wyłącznie dla „Die Mannschaft”. Schosser swoją pracę w Monachium rozpoczął w styczniu 2015 roku, zaś od 2007 roku jest związany z zespołami niemieckiej reprezentacji.

źródło: Bild / Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)12.10.2018 20:19
Ten by się przydał, ale obawiam się, że jest nie do wyjęcia z Lipska. Przydałby się, ale na skrzydło, bo my teraz nie mamy kim tam straszyć. Robbery się kończą, a Gnabry albo miał przebłysk w poprzednim sezonie, albo potrzebuje czasu na aklimatyzację, jak Sanches. Bo na razie nie pokazuje nic.
12.10.2018 13:54
Dla graczy Bayernu najlepiej by było by Niemcy pokonały Holandię i Francję. Myślę że wtedy wrócili by do klubu odmienieni i wpłynęło by to na grę klubu.