DieRoten.pl
Reklama

Wciąż bez porozumienia z Fulham...

fot. mrogowski_photography / Photogenica
Reklama

Nie jest już żadną tajemnicą, że Bayern Monachium od pewnego czasu ponownie stara się pozyskać z Fulham środkowego pomocnika − Joao Palhinhę.

Powszechnie wiadomo już, że Max Eberl i spółka prowadzą negocjacje z Fulham w sprawie portugalskiego pomocnika, ale jak poinformował Florian Plettenberg w programie „Transfer Update – die Show”, wciąż nie osiągnięto porozumienia między klubami…

Przypominamy, że poprzednie dwie oferty monachijczyków miały oscylować najpierw w granicach 35 milionów euro, a następnie kwota ta została zwiększona do 45 milionów euro.

Tym razem „Bawarczycy” mają oferować więcej, lecz z bonusami. Niemniej jednak dla Anglików proponowane sumy przez FCB są wciąż zbyt małe – w najlepszym przypadku londyńczycy chcieliby uzyskać tyle, ile klub ze stolicy Bawarii oferował rok temu, czyli 65 milionów euro.

Drzwi pozostają otwarte, rozmowy są kontynuowane, ale mówi się, że Max Eberl i Christoph Freund nie chcą przepłacać i nie zapłacą już więcej, dlatego też rozpoczęto już wstępne poszukiwania alternatywy dla Portugalczyka (spekuluje się m. in. o Hakanie Calhanoglu).

Sam Palhinha nie stracił nadziei, jest zdeterminowany i liczy, że koniec końców wszystkie zaangażowane strony dojdą do porozumienia i jego wymarzony transfer do Bayernu dojdzie do skutku tego lata.

Źródło: Transfer Update - die Show
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...