DieRoten.pl

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Robert Lewandowski będzie zmuszony w najbliższej przyszłości przejść mały zabieg (problemy z przepukliną pachwinową).

Na samym początku raz jeszcze wszystkich uspokajamy i zaznaczamy, że nie jest to żaden poważny uraz, zaś polski snajper po zabiegu będzie potrzebował od 7 do 10 dni przerwy od gry w piłkę. Póki co nie poznaliśmy jeszcze terminu tego małego zabiegu.

Warto wspomnieć, że bez względu na wszystko Bayern Monachium uszanuje decyzję swojego napastnika – podczas wtorkowej konferencji prasowej tymczasowy trener Hansi Flick otwarcie przyznał, że Robert Lewandowski prędzej czy później będzie musiał poddać się tej operacji.

Oczywiście, że kiedyś trzeba będzie to zrobić. Zanim Robert podejmie decyzję, to na pewno zastanowi się dwa razy. W każdym razie uszanujemy jego decyzję, jednakże mamy nadzieję, że opuści jak najmniej spotkań – skomentował we wtorek Flick.

Najnowsze informacje w sprawie naszego rodaka ma dla nas niemiecki magazyn „Kicker”. Jak się okazuje 31-latek w najbliższą niedzielę, po spotkaniu z Borussią Dortmund spotka się z lekarzami, aby zadecydować, kiedy przejść zabieg. Zgodnie z doniesieniami sprzed kilku dni – w grę wchodzą dwa terminy.

Robert Lewandowski podda się zabiegowi podczas nadchodzącej przerwy reprezentacyjnej (Polski Związek Piłki Nożnej nie ma nic przeciwko temu) lub w trakcie przerwy zimowej. Bez względu na wszystko snajpera „Gwiazdy Południa” czeka około 2 tygodni przerwy.

‒ Nie czuję żadnego bólu. To po prostu mały zabieg – skomentował Lewandowski.

źródło: Kicker / FCB.tv
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama07.11.2019 20:22
Teraz jest w gazie , kto wie co się zdarzy po zabiegu zawsze jest jakieś zagrożenie.
Idealny moment to przełom 2019/2020.
Jeśli nie boli to niech dobija jeszcze z 10 - 15 goli może w końcu ktoś Roberta doceni we France Football.
07.11.2019 19:41
Najlepiej by było gdyby na zabieg zdecydował się teraz, gdy będzie przerwa reprezentacji, Polska i tak ma awans pewny. Ale obawiam się że będzie pauzował dopiero w styczniu.
07.11.2019 14:31
Ten zabieg to nie jest nic pilnego. W grudniu na spokojnie po rundzie jesiennej.
07.11.2019 14:07
@Marienplatz przed meczem z BVB ten zabieg nawet nie wchodzi w rachubę.
07.11.2019 14:02
W Der Klassiker musi zagrać.