DieRoten.pl

Vidal o swojej przyszłości: Zmierzamy w dobrym kierunku

12.03.2018, 12:15:33
Photogenica

Ostatnimi tygodniami wiele mówi się nie tylko na temat przyszłości Francka Ribery'ego czy Arjena Robbena, ale i również na temat Arturo Vidala, który budzi zainteresowanie kilku klubów z Premier League i Serie A.

reklama

Nie od dziś wiadomo, że usługami Arturo Vidala zainteresowane są co najmniej trzy zespoły – mowa o londyńskiej Chelsea, Interze oraz AC Milan. Media są zgodne, że największe szanse na ewentualny transfer posiada zespół prowadzony przez Antonio Conte.

Głos w sprawie swojej przyszłości postanowił zabrać osobiście Arturo Vidal, który zdradził, że rozmowy z klubem zmierzają w dobrym kierunku.

To czy zostanę czy też przedłużę swoją umowę jest zależny od władz klubu. Mimo wszystko jesteśmy na dobrej drodze – ujawnił Arturo Vidal na łamach „Kickera”.

− Jesteśmy zespołem, który gra ze sobą wspólnie od dłuższego czasu i nie potrzebuje wzmocnień za zbyt wielkie sumy. Władze klubu posiadają zaufanie w swoich zawodników, ponieważ mogliby oni grać dla każdego klubu na świecie. Mówimy o światowej klasie w FCB – kontynuował Arturo Vidal.

− Moim zdaniem ta droga jest spektakularna. Ludzie w tym klubie wykonują bardzo dobrą pracę. Dlatego nie muszą wydawać zbyt wielu pieniędzy na wzmocnienia. Inne kluby muszą dokonywać o wiele więcej transferów, gdyż posiadają mniej jakości w swoich zespołach – dodał Chilijczyk.

Pod koniec swojego obszernego wywiadu dla niemieckiego dziennika Arturo zdradził, że wyobraża sobie grę w Europie nawet i przez sześć następnych lat, po czym chciałby powrócić do swojej ojczyzny.

Mam nadzieję grać w Europie do ukończenia 36. czy 37. roku życia. Później być może chciałbym rozegrać jeszcze jeden sezon w Chile, w moim pierwszym klubie Colo-Colo – zakończył.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama14.03.2018 07:11
Nie wymaga wzmocnien? To chyba jednak przesada.
12.03.2018 17:52
Auba gdyby dostał 20 mln Brutto to pewnie by został.
Niemieckie kluby nie maja sentymentu dla piłkarzy którym kontrakt kończy się za rok.
Tym trudniej będzie go zatrzymać bo za rok odejdzie za darmo bo Bayern nie da mu 20 mln Brutto
A dla Chelsea taka kasa nie stanowi problemu
12.03.2018 14:12
Ja sam jestem ciekaw czy zostanie czy odejdzie.
12.03.2018 14:09
Fajnie gada niech zostanie jeszcze z rok dwa

reklama