DieRoten.pl

Vidal: Byłoby wspaniale, gdyby Jupp został dłużej

13.03.2018, 10:10:13
FotoOlimpik

Jeszcze nie tak dawno temu przedłużenie umowy z Juppem Heynckesem wydawało się być czymś niemożliwym, jednakże wypowiedź 72-latka podczas ostatniej konferencji sprawiła, że nadzieja na nowy kontrakt dla Niemca znowu odżyła.

reklama

Na temat osoby Juppa Heynckesa i jego przyszłości w bawarskim zespole wypowiedział się tym razem Arturo Vidal. Chilijczyk nie ukrywa, że pozostanie 72-latka na dłużej w FCB byłoby czymś „wspaniałym”.

Byłoby wspaniale, gdyby został na dłużej. On z całą pewnością posiada wszystko co niezbędne, aby prowadzić klub przez wiele następnych lat. Jednakże to wszystko zależy od niego – powiedział Arturo Vidal.

30-letni pomocnik „Gwiazdy Południa” podkreślił w rozmowie z dziennikarzem „Kickera”, że jest niezwykle wdzięczny Juppowi za to jak ukształtował jego karierę, kiedy obaj mieli okazję współpracować ze sobą w Bayerze 04 Leverkusen.

Jupp ukształtował mnie i nauczył mnie gry w piłkę w Bayerze Leverkusen, kiedy byłem jeszcze młodym piłkarzem – podsumował Chilijczyk.

Od momentu swojego powrotu do Bayernu Monachium liczby 72-letniego trenera są wręcz niesamowite – zespół „Die Roten” pod wodzą Juppa wygrał 24 z 26 możliwych spotkań (dodatkowo remis i porażka). Z kolei bilans bramkowy „Bawarczyków” to 76 strzelonych oraz zaledwie 19 straconych bramek.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama14.03.2018 07:01
Niesamowity bilans, zobaczymy jak bedzie dalej w Lidze Mistrzów.
13.03.2018 15:07
Moim zdaniem w przyszłym sezonie nie będzie u nas ani Heynckesa ani Vidala.

reklama