DieRoten.pl

Upamecano, Sane, Davies i Nianzou trenują z zespołem!

12.01.2022, 11:18:17
Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Kolejne doskonałe wręcz wiadomości docierają do nas prosto z ośrodka treningowego Bayernu przy Saebener Strasse, gdzie w ubiegły poniedziałek rozpoczęły się przygotowania do meczu z Kolonią.

Sytuacja kadrowa bawarskiego klubu z dnia na dzień prezentuje się coraz lepiej. W ostatnim czasie izolację spowodowaną infekcją koronawirusa opuściło wielu zawodników pierwszego składu Bayernu Monachium.

Przypominamy zarazem, że w ubiegły piątek, Julian Nagelsmann był zmuszony radzić sobie bez 9 zakażonych graczy pierwszej drużyny „Gwiazdy Południa”. Mowa o takich piłkarzach jak: Alphonso DaviesManuel NeuerCorentin TolissoKingsley ComanOmar RichardsLucas HernandezTanguy NianzouDayot Upamecano i Leroy Sane.

Sane i spółka trenują!

Na całe szczęście obyło się bez większych komplikacji i wielu z nich wróciło już na boiska treningowe. Co więcej dziś nad ranem przy Saebener Strasse pojawili się kolejni gracze – tym razem izolację zakończyli Alphonso Davies oraz Dayot Upamecano.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, albowiem wspomniana wyżej dwójka, razem z Sane i Nianzou bierze obecnie udział w przedpołudniowej sesji treningowej w ramach przygotowań do sobotniego spotkania z Kolonią w Bundeslidze (początek boju o 15:30).

W pełnej gotowości do gry jest już także Manuel Neuer – niemiecki „Sky” donosi, że kapitan i numer jeden w bramce bawarskiego klubu po dwóch dniach indywidualnych zajęć, rozpoczął dziś zajęcia z resztą drużyny.

Tym samym kadra „Bawarczyków” stopniowo wraca do normalnego rozmiaru – obecnie jedynym nieobecnym (zakażonym) zawodnikiem jest Lucas Hernandez, który przypomnijmy przebywa na kwarantannie na Malediwach i wróci do Monachium w najlepszym przypadku za dwa dni.

źródło: Sky / TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)13.01.2022 14:00
Mam nadzieję, że czeka nas spokojne zwycięstwo i obędzie się bez niepotrzebnych nerwów.
12.01.2022 17:53
Powoli wszystko zaczynać wracać do normy:)
12.01.2022 15:42
12.01.2022 12:23
Mam nadzieję że wszyscy wymienieni będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu. Jak Hernandez wraca za 2 dni w najlepszym wypadku. To trzeba założyć że z Koeln nie zagra. Pewnie parę środkowych będzie tworzyć Suele Upamecano. Jest jeszcze Nianzou jakby co. Wygląda to fajnie.
12.01.2022 11:26
Z dnia na dzień coraz lepiej zaczyna nasza sytuacja kadrowa wyglądać, na Koeln będzie ona wyglądała już zupełnie przyzwoicie.