DieRoten.pl

Ulreich: Jestem bardzo podekscytowany powrotem

04.07.2021, 12:58:49
Photogenica

Po wielotygodniowej sadze, koniec końców numer dwa w bramce Bayernu, czyli Alexander Nuebel dopiął swego i udał się na 2-letnie wypożyczenie.

Podczas gdy Alex Nuebel udał się na 2-letnie wypożyczenie do AS Monaco, to na jego miejsce monachijczycy pozyskali Svena Ulreicha, który po rocznej przygodzie z Hamburgerem SV, rozwiązał swój kontrakt.

Ostatnio doświadczony golkiper i zdobywca Ligi Mistrzów z FCB z 2020 roku, udzielił krótkiego wywiadu dla oficjalnego portalu klubu, w którym odniósł się do swojego powrotu oraz kontaktu z Manuelem Neuerem, Tonim Tapalovicem oraz resztą osób z Bayernu.

− Jestem ogromnie podekscytowany! Spędziłem poprzednio wyjątkowy czas w Monachium i chciałbym tego znowu doświadczyć. Bayern to po prostu wielki klub − powiedział Ulreich.

− Rozwiązałem kontrakt z HSV po tym, jak nie awansowaliśmy do 1. Bundesligi. Kiedy pojawiło się zapytanie ze strony Bayernu - nie musiałem myśleć za długo. Byłem szczęśliwy, że Bayern ponownie się mną zainteresował − mówił dalej.

− Podczas pobytu w HSV utrzymywałem stały kontakt z Neuerem, Tapalovicem i innymi graczami & członkami sztabu. Jeśli razem doświadczyliście tak wiele, to oczywiście jak to w rodzinie - pozostajecie w kontakcie. Po transferze do FCB również od razu do mnie napisali − podsumował Sven Ulreich.

Jako że Manuel Neuer przebywa na urlopie i wróci do klubu dopiero około 21/22 lipca, to można się spodziewać, że w nadchodzących meczach towarzyskich, dostępu do bramki FCB będzie bronił wracający Sven Ulreich.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)18.07.2021 12:55
Raczej wiele nie zagra.
05.07.2021 14:06
też mam ciary Sven ;-) ciekawe czy siedziska na ławce coś się zmieniły. właściwy człowiek na właściwym miejscu.
04.07.2021 16:16
Pewnie jest niesamowicie podekscytowany tym 1 czy 2 spotkaniami w których zagra w sezonie.
04.07.2021 13:17
Ja nie byłem za jego powrotem choć nic do niego nie ma. Uważam że jest bardzo sympatycznym człowiekiem i dobrym bramkarzem, ale to już było. Bardziej liczyłem że następcą Manuela zostanie Hoffman, też bardzo utalentowany bo to że Nuebel poszedł na wypożyczenie to akurat dobra decyzja. Młody bramkarz by się ogrywał i trenował pod okiem Neuera. Cóż, jest jak jest i trzeba to uszanować.