DieRoten.pl
Reklama

TZ: Stanisic musiał przerwać trening

fot.
Reklama

Kiedy wydawało się, że limit pechu Bayernu Monachium został wyczerpany w ostatnich dniach na najbliższe miesiące, to dziś okazało się, że z urazem boryka sie kolejny gracz FCB...

Już wczoraj „Sueddeutsche Zeitung” informowało, że Josip Stanišić nie zaliczy swojego debiutu w kadrze narodowej Chorwacji U-21 z racji na niegroźny uraz stopy. Wówczas dziennikarze informowali, że nikt w klubie nie chciał podejmować zbędnego ryzyka.

W związku z tym 21-latek został w Monachium. Niestety, ale najnowsze informacje nie napawają zbyt wielkim optymizmem, albowiem według doniesień „TZ” młody defensor po zaledwie kilku minutach, był zmuszony przerwać dziś trening rehabilitacyjny…

Powodem jest uraz torebki dużego palca u lewej stopy, który uniemożliwia Josipowi normalny trening. Póki co nie wiadomo, czy wychowanek bawarskiego klubu będzie mógł zagrać z RB Lipsk (11 września).

Z drugiej strony to samo źródło potwierdza, że Marcel Sabitzer mimo wcześniejszych planów sztabu austriackiej reprezentacji narodowej, nie zostanie powołany na ostatni mecz Austriaków ze Szkocją, lecz zostanie w Monachium, gdzie pracował nad swoim powrotem (występ przeciwko RB Lipsk realny).

Źródło: TZ / SZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...