DieRoten.pl

Od kilku tygodni wiele źródeł z Niemiec, Holandii i Anglii nieustannie spekuluje o przyszłości młodego i utalentowanego napastnika Bayernu, a będąc dokładniejszym Joshuy Zirkzee.

Szanse Joshuy Zirkzee na grę w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec zmalały do minimum, kiedy to monachijczycy zdecydowali się na darmowy transfer innego napastnika – Erica Maxima Choupo-Motinga.

Nic więc dziwnego, że od dłuższego spekuluje się o możliwym wypożyczeniu Holendra. Lista zainteresowanych jest bardzo długa (Holandia, Belgia, Włochy i Anglia), jednakże póki co brak konkretów. Niemniej jednak niedawno szkoleniowiec Heracles potwierdził, że mimo prób, jego klub nie mógł sobie pozwolić na zatrudnienie 19-latka.

− Rozmawiałem nt. Zirkzee z Hansim Flickiem. Byliśmy w kontakcie, ale to nic konkretnego. Myślę, że Bayern chciałby go wypożyczyć, ale nie jesteśmy w stanie pokryć jego pensji – skomentował trener Heracles.

− Jeśli ktoś zagrał już w pierwszym zespole Bayernu, to w naszym przypadku nie możemy już sobie pozwolić, aby go zatrudnić. To nasz największy problem w Heracles – mówił dalej.

− Musimy również uważać, aby nie pozyskać zawodników, którzy zarabiają tak dużo, ponieważ mogłoby to spowodować niezadowolenie u innych naszych graczy – podsumował Frank Wormuth.

Póki co nie wiadomo jaka przyszłość czeka utalentowanego napastnika Bayernu. Niedawne doniesienia „Sky” sugerowały, że przenosiny Zirkzee do Evertonu z Premier League tej zimy wydają się być całkiem realne.

 

źródło: HITC

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama23.01.2021 19:10
Trzeba go wypożyczyć żeby coś z niego wyszło bo u nas nie pogra sobie
22.01.2021 16:25
Ta zima to dobry czas by on zaczął gdziekolwiek grać.
22.01.2021 15:42
Popieram GwiazdaPołudnia.
22.01.2021 12:17
Zirkzee powinien zostać jak najszybciej wypożyczony bo inaczej się zmarnuje.
22.01.2021 09:19
Jak potrafimy w dalszym ciągu płacić pensje Ulreicha to i z Heraclesem można by się jakoś dogadać.
22.01.2021 09:02
zobaczymy jak się sprawa skończy... jeśli chłopak nigdzie ostatecznie nie pójdzie to głupotą z naszej strony byłoby nie oddanie go nawet do takiego Heracles nawet z koniecznością pokrywania przez nas większości jego pensji.