DieRoten.pl
Reklama

Trapp: Neuer jest niczym wzór do naśladowania

fot.
Reklama

Kilka dni temu oficjalnie rozpoczęło się zgrupowanie niemieckiej reprezentacji narodowej. Miejscem treningów „Die Mannschaft” w najbliższym czasie będzie Marbella.

Wśród powołanych znalazło się ośmiu piłkarzy Bayernu Monachium – wśród nich między innymi Manuel Neuer, który od wielu lat jest niekwestionowanym numerem jeden oraz kapitanem niemieckiej reprezentacji narodowej.

Warto wspomnieć, że z powołania zrezygnował Ter Stegen, dlatego też numerem dwa w najbliższych meczach będzie Kevin Trapp, który udzielił wczoraj wywiadu dla „Sport1”, w którym wypowiedział się nie tylko na tematy związane z Eintrachtem, ale i również z Neuerem, który jest dla niego i innych bramkarzy wzorem do naśladowania.

− Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że możliwość trenowania z chłopakami to coś miłego. Manu jest swego rodzaju wzorem do naśladowania dla nas – powiedział Trapp.

− Od ponad dwunastu lat gra na najwyższym poziomie, do tego jest kapitanem niemieckiej reprezentacji i wspaniałym człowiekiem. Oczywiście nie jest tu łatwo jako bramkarz, ale to nie problem – podsumował Kevin Trapp.

Niewykluczone, że Kevin Trapp w nadchodzących spotkaniach Ligi Narodów otrzyma również szansę, zwłaszcza że podopieczni Hansiego Flicka rozegrają cztery spotkania w przeciągu zaledwie 10 dni – przeciwko Węgrom, Anglikom oraz Włochom (dwukrotnie).

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...