DieRoten.pl

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z Bayernu, który wczorajszego popołudnia rozpoczął przygotowania do kolejnego spotkania w niemieckiej Bundeslidze.

Mistrzowie Niemiec za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu potwierdzili, że treningów z drużyną po bardzo długiej przerwie powrócił mistrz Świata z 2018 roku – Corentin Tolisso.

Dla francuskiego pomocnika był to zarazem pierwszy trening z kolegami po raz pierwszy od połowy lutego, kiedy to podczas zajęć doznał rozerwania ścięgna w lewym udzie, wskutek czego był zmuszony przejść wielotygodniową rehabilitację.

Na całe szczęście proces leczenia Francuza odbył się zgodnie z planem i po otrzymaniu zielonego światła od sztabu medycznego, 26-latek wznowił treningi z kolegami.

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem i zapowiedziami Hansiego Flicka sprzed kilku dni, to „Coco” powinien znaleźć się w szerokiej kadrze meczowej „Bawarczyków” na najbliższe spotkanie ligowe z drużyną SC Freiburg (w sobotę o 15:30).

Celem Tolisso w dalszym ciągu jest udział i powołanie na mistrzostwa Europy. Z informacji „Kickera” jasno wynika, że Didier Deschamps (selekcjoner Francuzów) bacznie śledzi postępy Corentina i pozostawia sprawę jego powołania otwartą.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama15.05.2021 14:02
Powinien odejść bo co miał tu pokazać, to już pokazał.
13.05.2021 12:16
Na pewno szanse dostanie w tych dwóch ostatnich kolejkach ale zarząd musi się zastanowić co dalej? długo jest już u nas i raczej szału nie było. Dla mnie szkoda zachodu.
13.05.2021 10:03
W sumie jakby dostał powołanie na euro, to może ktoś by się nim zainteresował na poważnie. Gdybyśmy sprzedali Coco i Zirzee i dołożyli parę ojro, to udałoby się ściągnąć Neuhasa...
13.05.2021 09:42
Ponoć Napoli się nim interesuje. Jest nadzieja...