DieRoten.pl

Corentin Tolisso w swoim ostatnim wywiadzie dla oficjalnej telewizji Bayernu Monachium odniósł się do zwycięstwa Bayernu Monachium nad Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów.

reklama

Głównym tematem rozmowy francuskiego pomocnika z „FCB.tv” był rzecz jasna wygrany 3:1 mecz z PSG w Lidze Mistrzów. Corentin Tolisso zdobył w ubiegły wtorek dwie bramki i znacznie przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu nad paryskim klubem.

Jestem szczęśliwy, że zdobyłem dwie bramki w tym meczu. Zawsze chcę pomagać drużynie, kiedy gram na boisku, zaś w pojedynku z PSG byłem skuteczny – powiedział pomocnik „Gwiazdy Południa”.

− Zaraz po meczu otrzymałem wiele wiadomości i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu – mówił dalej Corentin Tolisso.

Francuski pomocnik dodał również, że Bayern Monachium posiada wiele jakości i wspaniałych zawodników, którzy mogą walczyć o najważniejsze trofea w piłce. „Coco” Tolisso odniósł się także do nadchodzącego losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów, które odbędzie się 11 grudnia w poniedziałek o 12:00.

− Zdajemy sobie sprawę, że posiadamy wielki potencjał i świetnych zawodników w zespole oraz to, że możemy pokonać inne wielkie zespoły. Wczoraj pokazaliśmy prawdziwe oblicze Bayernu Monachium kontynuował reprezentant Francji.

− Nie mam tak naprawdę wymarzonego rywala w następnej rundzie. Miałem okazję grać w poprzednim sezonie z Besiktasem jako zawodnik Lyonu. Atmosfera była tam szalona i sprawiła, że masz chęć powrotu tam ponownie – zakończył Tolisso.

źródło: FCB.tv

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama08.12.2017 15:16
Gra perfekcyjna nie byla. Było w tym trochę szczescia. Wystarczy przypomnieć statystykę celnych strzałów. I wiele więcej miało ich PSG. Tak więc sporo jeszcze do poprawy.
07.12.2017 15:51
Najważniejsze że sami piłkarze wierzą i są pozytywnie naładowani, to jest najważniejsze:)
07.12.2017 10:35
wynik dobry ale gra nie powalała weźmy pod uwagę ile PSG miało sytuacji.sam Mbappe 3 setki

reklama