DieRoten.pl

To koniec dobrych wiadomości w sprawie powrotów zawodników Bayernu Monachium do pełni sił! Po Niklasie Suele treningi z zespołem wznowił także Thiago!

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Świetnie wiadomości docierają do nas wprost z obozu Bayernu Monachium. W dzisiejszym treningu udział wziął Thiago Alcantara, który kilka dni temu nabawił się niegroźnego urazu.

Przypomnijmy 26-letni pomocnik w ubiegłą sobotę w pojedynku Hiszpanów z Albanią nabawił się urazu. Thiago wrócił następnie do Monachium, gdzie przeszedł szczegółowe badania.

Szczęśliwie uraz okazał się niegroźny i Thiago wziął udział w dzisiejszym treningu z resztą zespołu − podopieczni Juppa Heynckesa od poniedziałku przygotowują się do kolejnego meczu ligowego.

Zarówno Thiago jak i Suele, który także wrócił ze zgrupowania z niegroźnym urazem, będą mogli zagrać w meczu z Freiburgiem w najbliższą sobotę, o ile oczywiście trener zdecyduje się ich wystawić.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (3)

reklama12.10.2017 07:34
Thiago niech odpocznie w meczu z Freiburgiem, albo wejdzie na zmianę, a do składu niech wróci na Celtic
11.10.2017 21:44
Ufff, kamień z serca!!!

reklama

reklama