DieRoten.pl
Reklama

Ten Hag: Bayern jest silny u siebie w Lidze Mistrzów

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Już dziś do akcji na europejskim podwórku powracają piłkarze Bayernu Monachium, których od kilku miesięcy prowadzi trener Thomas Tuchel.

Oczekiwanie dobiegło końca i już dziś o 21:00 na Allianz Arenie w Monachium miejscowy Bayern podejmie w ramach pierwszej kolejki fazy grupowej Champions League ekipę Manchesteru United.

Przy okazji tego spotkania, wczoraj odbyła się konferencja prasowa, podczas której na pytania dziennikarzy odpowiadał trener „Czerwonych Diabłów”, czyli Erik ten Hag. Warto wspomnieć, że Holender w przeszłości przez kilka lat miał okazję trenować FCB II.

− Bawarczycy mają bardzo utalentowanych zawodników i dużo indywidualnej jakości w zespole. W Lidze Mistrzów są bardzo silni w meczach u siebie. Lubimy wyzwania i wierzymy w siebie. Jesteśmy tutaj, aby osiągnąć dobry wynik – powiedział ten Hag.

− Naprawdę podobało mi się tutaj w Monachium i podoba mi się mentalność klubu. Mieliśmy dobre lata. W pierwszym roku byliśmy mistrzami i mieliśmy pecha, że nie awansowaliśmy, nigdy tego nie zapomnę. To było dla mnie bardzo dobre doświadczenie – dodał.

Podczas dalszej części konferencji prasowej, holenderskiego trenera zapytano również, czy ten żałuje, że ostatecznie Manchesterowi United nie udało się pozyskać Harry’ego Kane’a, którym Anglicy również byli zainteresowani.

− Nie (…). Myślę, że nie musimy powtarzać tej debaty. Jesteśmy zadowoleni z Rasmusa Hojlunda. Oczywiście w pierwszych meczach był kontuzjowany. Grał teraz przeciwko Arsenalowi. Teraz trzeba zintegrować go z zespołem. Ale widać, że jest wielkim talentem i pomoże nam. Jesteśmy co do tego dość pewni podsumował Erik ten Hag.

Źródło: FCB.de / Man Utd
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...