DieRoten.pl
Reklama

Temat Kimmicha i Barcelony nie jest gorący

fot. canno73 / Photogenica
Reklama

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy w mediach pojawiło się sporo plotek odnośnie dalszej przyszłości Joshuy Kimmicha.

Jako że umowa niemieckiego pomocnika jest ważna do końca czerwca przyszłego roku, w mediach toczone są od dłuższego czasu dyskusje odnośnie dalszej przyszłości reprezentanta Niemiec.

Według licznych hiszpańskich dziennikarzy, Joshua Kimmich od bardzo dawna pozostaje jednym z głównych celów transferowych Barcelony, zwłaszcza teraz, kiedy lada moment nowym trenerem „Dumy Katalonii” zostanie Hansi Flick, który bardzo docenia gracza Bayernu.

Niemniej jednak jak wynika z informacji Maximiliana Kocha z „Abendzeitung Muenchen”, przenosiny Jo do Barcy nie są obecnie w ogóle gorącym tematem, nawet mimo nadchodzącego angażu Flicka.

Dla samego piłkarza pierwszym punktem kontaktowym pozostaje klub ze stolicy Bawarii – na ten moment nie odbyły się jednak żadne konkretne rozmowy i negocjacje FCB z 29-latkiem. Z drugiej strony reprezentant kadry narodowej Niemiec obecnie w pełni skupia się na EURO.

Joshua Kimmich

Kimmich dla klubu ze stolicy Bawarii w trakcie swojej dotychczasowej kariery miał okazję wystąpić łącznie w 390 spotkaniach o stawkę (licząc wszystkie rozgrywki). Jego dorobek w tym czasie to 42 bramki, 104 asysty oraz 20 tytułów.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...