DieRoten.pl
Reklama

Tel i Pavlovic od początku

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników ekipy rekordowego mistrza Niemiec. Po przerwie monachijczycy wracają do akcji w Bundeslidze.

Dokładnie o 15:30 klub ze stolicy Bawarii rozegra swoje trzydzieste czwarte oficjalne spotkanie w Bundeslidze w sezonie 2023/24. Tym razem zawodnicy prowadzeni przez Thomasa Tuchela zmierzą się na wyjeździe z ekipą TSG Hoffenheim.

Miejscem tego boju będzie RheinNeckerArena w Sinsheim. Warto wspomnieć, że po raz ostatni obie ekipy spotkały się ze sobą na początku 2024 roku (wówczas monachijczycy zwyciężyli 3:0).

Wyjściowa XI „Bawarczyków” na dzisiejszy pojedynek pozostaje tajemnicą, ale mając na uwadze słowa trenera FCB z wczorajszej konferencji prasowej, to można wyciągnąć kilka wniosków i pokusić się o możliwe zestawienie Bayernu w tym starciu.

W porównaniu zwycięstwa 2:0 z Wolfsburgiem sprzed kilku dni, dziś należy spodziewać się kilku zmian w XI. Od samego początku ma zagrać m. in. Mathys Tel, Aleksandar Pavlović oraz Lovro Zvonarek. Jak może zagrać bawarski klub? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Jak może zagrać Bayern?

Neuer - Kimmich, de Ligt, Dier, Davies - Pavlovic, Laimer - Mueller, Goretzka, Zvonarek - Tel.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...