DieRoten.pl

Już dziś emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji powracają podopieczni Hansiego Flicka, dla których będzie to czternaste oficjalne spotkanie w ramach sezonu 2020/21. Tym razem monachijczycy powalczą o punkty w Bundeslidze.

Przypominamy wszystkim raz jeszcze, że dokładnie o 15:30 ekipa Bayernu zmierzy się w pojedynku ósmej kolejki Bundesligi z Werderem Bremą. Miejscem boju o 3 punkty będzie tym razem Allianz Arena w Monachium.

Sytuacja kadrowa bawarskiego klubu jest w miarę przejrzysta. Trener Hans Flick nie będzie mógł dzisiejszego późnego popołudnia skorzystać z usług co najmniej trzech zawodników. Mowa przede wszystkim o Alphonso Daviesie, który od kilku tygodni boryka się z kontuzją kostki.

To nie koniec, albowiem poza kadrą znajdą się także Joshua Kimmich (kontuzja kolana) oraz Corentin Tolisso (problemy mięśniowe). Poza wspomnianą trójką pozostali gracze powinni być gotowi do gry, co też potwierdził wczoraj 55-letni opiekun FCB.

Sytuacja kadrowa Bayernu przed meczem:

– Joshua Kimmich (kontuzja kolana)
– Alphonso Davies (kontuzja kostki)
– Corentin Tolisso (problemy mięśniowe)

Nieco mniejsze powody do zmartwień może mieć trener Werderu, czyli Florian Kohfeldt, który będzie zmuszony radzić sobie bez co najmniej dwóch piłkarzy pierwszego składu. Wśród nich należy wymienić jednak najlepszego snajpera bremeńczyków, czyli Fuellkruga.

Sytuacja kadrowa Werderu przed meczem:

− Milos Veljkovic (kontuzja pachwiny)
− Niklas Fuellkrug (kontuzja łydki)
źródło: Bundesliga.com

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama21.11.2020 16:49
Było wiadomo że tych 3 panów nie będzie
21.11.2020 10:48
Powinniśmy spokojnie sobie poradzić.