DieRoten.pl
Reklama

Suele olał kolegów? Stoper nie pojawił się na imprezie klubu

fot.
Reklama

Kilka godzin po zakończeniu spotkania ligowego Bayernu z VfL Wolfsburg, tradycyjnie już odbyła się impreza klubowa z racji na zdobyte trofea i zakończony sezon.

Przypominamy, że zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec w swoim ostatnim meczu w sezonie 2021/22 zremisowali 2:2 z ekipą VfL Wolfsburg. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisywali się Josip Stanišić oraz Robert Lewandowski.

Co do imprezy pomeczowej, to tradycyjnie odbyła się ona w ogródku pewnym „Paulaner am Nockherberg”, gdzie zawodnicy zostali bardzo ciepło przyjęci przez 1000 kibiców, którzy zgromadzili się na zewnątrz.

Salihamidzic wygwizdany

Zawodnicy ekipy rekordowego mistrza Niemiec zostali przywitani bardzo ciepło i żywiołowo − nie brakowało oklasków i skandowania nazwisk poszczególnych graczy. Mowa chociażby o Robercie Lewandowskim, Manuelu Neuerze, Thomasie Muellerze oraz Marcelu Sabitzerze, który nie ma za sobą łatwego sezonu.

Niemniej jednak, kiedy wyczytany przez spikera stadionowego FCB został Hasan Salihamidzic, około 250 kibiców zareagowało bardzo gwałtownie i negatywnie, wygwizdując dyrektora sportowego bawarskiego klubu.

Suele nieobecny

Dziennikarze informują również, że Niklas Suele, który nie znalazł się w kadrze meczowej na pojedynek z Wolfsburgiem, nie uczestniczył nawet w imprezie zespołu i nie pojawił się w ogóle w ogródku piwnym…

Nagelsmann chce więcej tytułów

Podczas gdy wspomniany wyżej Hasan Salihamidzic został przywitany bardzo negatywnie przez kibiców Bayernu, to o wiele lepszym przyjęciu może mówić Julian Nagelsmann, którego kibice nagrodzili oklaskami, zwłaszcza po jego przemowie.

− Chciałbym wygrać jeszcze więcej, zwłaszcza dla Was. Mam nadzieję, że tak będzie w przyszłym sezonie − powiedział Nagelsmann.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...