DieRoten.pl

Sport1: Hasenhuettl brany pod uwagę jako nowy trener

02.01.2018, 12:09:50
FotoOlimpik

9 października 2017 roku niemiecki świat piłki nożnej obiegła wiadomość o zatrudnieniu Juppa Heynckesa, który zastąpił zwolnionego Carlo Ancelotttiego. 72-latek związał się umową z FCB do końca sezonu 2017/18.

Powrót Juppa Heynckesa wyszedł wszystkim na dobre, albowiem Bayern odrobił stratę punktową w tabeli ligowej i zakończył ostatecznie rundę jesienną na fotelu lidera z przewagą 11 punktów nad wiceliderami z Schalke 04 Gelsenkirchen.

Choć życzeniem włodarzy FCB jest pozostanie Juppa na dłużej w klubie, to niemiecki trener kilkukrotnie dał jasno do zrozumienia, że wraz z końcem czerwca 2018 roku kończy swoją trenerską przygodę z bawarskim klubem.

Z informacji ujawnionych przez niemiecki "Sport1" dowiadujemy się, że w Monachium miał powrócić temat zatrudnienia obecnego trenera RB Lipsk, czyli Ralpha Hasenhuettla. 

Obecny trener "Byków" był już kilka razy łączony z możliwym objęciem Bayernu latem 2018 roku, jednakże 50-letni Austriak jakiś czas temu zaprzeczył jakoby zatrudnienie w Monachium było dla niego tematem. 

źródło: Sport1.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)02.01.2018 21:23
Tuchel nie, już w Borussii pokazał że wielki klub to na razie dla niego za wysokie progi, i dotyczy to wszystkich młodych, wybijających się teraz trenerów. Dla mnie najlepszym kandydatem byłby Jurgen Klopp ale czy jest to wyjęcia z Liverpoolu?
02.01.2018 13:00
Ja osobiście bym postawił na Thomasa Tuchela, ale jakby nie Tuchel to można by, że tak powiem zaryzykować i postawić na Hasenhuettla na pewno lepsza opcja niż młody Nagelsmann którego bym widział w Borussii jakby tam mu się udało coś ugrać to wtedy można by go przymierzać do Bayernu.