DieRoten.pl

Jak dobrze wiemy zdecydowana większość zawodników pierwszego składu klubu ze stolicy Bawarii po rozegraniu sobotniego meczu z FSV Mainz rozjechała się w różne strony świata.

Ma to oczywiście związek z pierwszą w tym sezonie przerwą reprezentacyjną, w ramach której czekają nas nie tylko mecze towarzyskie, ale i również między innymi pojedynki kwalifikacyjne do mistrzostw Europy w 2020 roku.

Ogółem rzecz biorąc selekcjonerzy powołali łącznie 16 piłkarzy pierwszego składu Bayernu Monachium. Jeśli jesteście ciekawi kto otrzymał powołanie i kiedy odbędą się poszczególne spotkania z udziałem monachijczyków, to wszelkie niezbędne informacje znajdziecie pod tym linkiem.

W Monachium pozostali natomiast tacy gracze jak Sven Ulreich, Jerome Boateng, Javi Martinez, Thomas Mueller, Mickael Cuisance oraz Fiete Arp. Z wydanego oświadczenia na oficjalnej witrynie „FCB.de” możemy dowiedzieć się, że Niko Kovac po ustaleniach ze swoim sztabem szkoleniowym doszedł do wniosku, że każdy z zawodników otrzyma indywidualny program treningowy.

Cała szóstka będzie pracowała nad swoją formą i przygotowaniem indywidualnie, zaś niektóre treningi odbędą się rzecz jasna przy Saebener Strasse.

Przygotowaliśmy specjalny program treningowy dla każdego zawodnika, dzięki czemu każdy z nich będzie w najlepszej formie fizycznej, kiedy ze zgrupowań powrócą wszyscy piłkarze – skomentował Niko Kovac.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama03.09.2019 21:27
Niech trenują i nadrabiaja zaległości.
03.09.2019 20:01
A kto powiedział że to pomysł Kovaca?
03.09.2019 16:21
Kovac to faktycznie przez ten rok się rozwinął.