DieRoten.pl
Reklama

Sky: Nianzou powrócił do treningów z drużyną!

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego przy Saebener Strasse. Do treningów powrócił dziś sprowadzony tego lata Tanguy Nianzou!

Zgodnie z zapowiedziami Hansiego Flicka, do treningów z drużyną powrócił dziś Tanguy Nianzou, który ostatnie kilka tygodni spędził na leczeniu kontuzji…

Dziennikarz Torben Hoffmann z niemieckiego „Sky” poinformował dosłownie przed chwilą, że Francuz bierze udział w treningu piłkarzy rezerwowych, którzy nie zagrali od samego początku z Borussią Dortmund w ubiegłą sobotę (z wyłączeniem graczy, którzy udali się już na zgrupowania swoich reprezentacji).

Przypominamy, że sprowadzony tego lata z Paris Saint-Germain defensor (na zasadzie wolnego transferu), pauzował od września, kiedy to podczas pierwszej przerwy reprezentacyjnej doznał urazu uda na treningu francuskiej młodzieżówki.

W ostatnich tygodniach Nianzou bardzo ciężko pracował nad swoim powrotem, zaś dziś otrzymał zielone światło od sztabu medycznego i w końcu mógł wznowić zajęcia z kolegami.

Niewykluczone, że 21 listopada, kiedy to „Bawarczycy” podejmą na własnym podwórku Werder Bremę w ramach siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi, 18-latek być może otrzyma szansę debiutu w trykocie FCB.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...