DieRoten.pl

Sky: Bayern wciąż opcją dla Havertza

31.03.2020, 13:25:04
FotoOlimpik

Zamieszanie wokół przyszłości Kaia Havertza z Bayeru 04 Leverkusen jest tak ogromne, że każdego dnia jesteśmy zasypywani kolejnymi informacjami na jego temat.

Ostatnio pojawiły się nawet doniesienia, że pomocnik Bayeru 04 Leverkusen ma wątpić w sens transferu do ekipy rekordowego mistrza Niemiec, lecz po jakimś czasie plotki te zostały rozwiane przez innych dziennikarzy.

Tym razem najnowsze doniesienia w sprawie Kaia Havertza przedstawił niemiecki „Sky”. Jak się okazuje Bayern Monachium (w przeciwieństwie do niedawnych spekulacji) nadal pozostaje opcją dla utalentowanego gracza „Aptekarzy”.

Niemniej jednak dziennikarze wspomnianego wyżej źródła podkreślają, że obecnie rozmowy i wszelkie negocjacje są wstrzymane z racji pandemii koronawirusa, jednakże w przypadku Havertza temat jego transferu nadal pozostaje otwarty.

Sam Kai pragnie latem poczynić kolejny krok w swojej karierze i zmienić otoczenie klubowe. Wśród zainteresowanych oprócz Bayernu wymienia się również Real Madryt oraz Manchester United. Z kolei Barcelona, która uchodziła za jednego z faworytów do pozyskania pomocnika, jest skupiona na pozyskaniu Neymara.

Poza tym Manchester City z racji wykluczenia z rozgrywek Champions League nie jest już tak bardzo zainteresowany usługami 20-latka. Na koniec „Sky” zaznacza jeszcze, że jedna rzecz jest pewna – z racji kryzysu spowodowanego koronawirusem żądana przez Bayer kwota powyżej 100 milionów euro z pewnością nie zostanie wpłacona przez topowy klub z Europy.

źródło: Sky
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama04.04.2020 17:43
Coś myślę, że ze względu na cenę będą latem inne priorytety. To jest poziom Goretzki, no może trochę wyższy, i jak najbardziej potrzebujemy takich piłkarzy, tyle że nie jestem pewien czy za 100mln euro plus ;)

Tak samo jak Sane pewnie jest dziś na takim poziomie jak Gnabry i też nam się przyda. Ale nie oczekujmy cudów. Tak, potrzebujemy go, ale to pewnie nie jest skala Arjena czy Francka.
31.03.2020 16:52
Ja też, co kilka dni czytamy w kółko jedno a to samo:)
31.03.2020 16:37
31.03.2020 16:10
Dziennikarze nie mają co robić, piszą w kółko o tym samym.
31.03.2020 15:29
Te artykuły są przetwarzaniem tych samych plotek z przed kilku miesięcy bez uwzględniania aktualnej sytuacji na rynku piłkarskim.
31.03.2020 13:32
Masło maślane. Żadnych konkretów, pisanie tylko tego samego wkoło. Jutro bild to samo po jutrze kicker i róbmy czytelnie . Telenowela

reklama