DieRoten.pl

SB: Kovac wściekły z powodu wycieku informacji kadrowych

10.10.2018, 12:12:10
FotoOlimpik

Na przestrzeni ostatnich kilku dni w mediach pojawiło się wiele informacji traktujących o problemach Bayernu Monachium w związku z trwającym właśnie w klubie kryzysie.

reklama

Ostatnio fachowej analizy obecnej sytuacji w bawarskim klubie, stosunków zawodników z Niko Kovacem i nie tylko, podjął się znany i ceniony w Niemczech psycholog sportowy – Matthias Herzog. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji tego przeczytać, to odsyłamy tutaj do lektury.

To nie koniec problemów, albowiem na światło dziennie zaczynają wychodzić kolejne „problemy”. Dziś nad ranem w „Sport Bildzie” pojawił się artykuł traktujący o tym, że 46-letni Chorwat jest mocno zdenerwowany tym, że szczegóły jego składu i formacji FCB wyciekają do niektórych mediów przed meczem.

Jak czytamy dalej Kovac miał poprosić swoich podopiecznych o całkowitą dyskrecję, a nawet zabronił im rozmów ze swoimi agentami na temat ustawienia, składu i wszelkich innych spraw związanych z formacją „Die Roten”.

Jeśli wierzyć tym doniesieniom, to zawodnicy również nie traktują poważnie zaleceń swojego trenera – pod koniec meczu z Gladbach Suele ruszył do przodu, aby zaatakować, jednak Kovac zalecił mu powrót do defensywy. Po wymienieniu kilku zdań z Kimmichem, Niklas po chwili znowu zaatakował. Chorwat był tym faktem mocno zaskoczony.

Z informacji do jakich dotarli dziennikarze wspomnianego dziennika dowiadujemy się ponadto, że najlepszy snajper Bayernu oraz kapitan polskiej reprezentacji narodowej – Robert Lewandowski – ma wewnątrz klubu narzekać na to, że jego koledzy kreują mu zbyt mało okazji bramkowych.

Skuteczność „Bawarczyków” w ostatnich trzech pojedynkach ligowych jest wręcz przerażająca – jak policzyli statystycy w meczach z Augsburgiem, Herthą i Borussią M’Gladbach mistrzowie Niemiec oddali łącznie 53 strzały, z czego tylko jeden zamienili na bramkę…

 

źródło: SportBild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (12)

reklama11.10.2018 20:14
Kovac niech się zajmie wyprowadzeniem zespołu z kryzysu a nie szuka winy gdzie indziej.
10.10.2018 21:07
@Sopariev
Jestem za tym pierszym, budowa drużyny pod trenwra.
A tym niektórym psedogwiazdkom mówimy stanowcze NIE.
10.10.2018 19:52
Kto ma słaba psychikę i nie radzi sobie z presją to nie gra w Bayernie. Nasz rezerwowy Wagner uważa się za najlepszego niemieckiego napastnika, tak że tego... ????
10.10.2018 18:47
Media podkręcają atmosferę, żeby tylko mieć o czym pisać. Zwłaszcza w takiej sytuacji kopią pod nami dołek szukając byle sensacji. To nie pomaga ani klubowi ani piłkarzom - zwłaszcza tym podatnym na presję.
10.10.2018 17:57
No od van Gaala to trochę czasu już minęło także potencjalnych kretów którzy jeszcze zostali w zespole łatwo wytypować
10.10.2018 17:19
Coś jest na rzeczy bo za Van Gaala też były problemy i holender dostawał wścieklizny o wycieki składów przed meczem bo nie raz nawet jego eksperymentalne ustawienia pojawiały się w mediach na kilka dni przed meczem.
10.10.2018 14:53
Są dwie opcje: całkowita przebudowa zespołu pod trenera albo poszukanie trenera pod nasze gwiazdeczki.
Nic dziwnego, że Jupp nie chciał zostać w tym burdelu.
10.10.2018 14:16
Ja nie mówię że to jest tylko wina Kovaca, moim zdaniem bardziej winny jest zarząd ale jednak to Kovac odpowiada za grę i wyniki, niestety ale takie są reguły. Jeśli ktokolwiek będzie zwolniony to nie zarząd czy gracze ale właśnie trener.
10.10.2018 13:58
To nie do końca wina KOvaca, bo Carlo też stracił szatnię. Jupp po porażce z Realem też już nie poskładał zespołu, jedynie przez pryzmat jego osiągnięć i końcówkę sezonu, nikt już nie robił burdelu. W lato wszystko wyglądało fajnie, rozmowy z zawodnikami, były wyniki, styl też nie najgorszy. Jednak coś pękło i ciężko będzie to poskładać. Ale ja to bym bardziej winił piłkarzy i zarząd niż trenera, który nie ma wsparcia.
Piłkarze też gwiazdorzą i każdy chce rządzić, a to Kovac jest trenerem. Nie będzie Hummelsa, Mullera czy Jamesa, to Bayern też nie zginie. Żaden zawodnik nie może być ponad klubem.
10.10.2018 12:36
Niestety ja lubię Niko, ale tego burdelu juz nie poukłada. Niestety w ostatnich latach zarząd pozwolił zawodnikom na zbyt wiele. Idą jak male dzieci wyplakac się do Uliego. Szkoda Kovaca. Nie wyobrażam sobie jak to ma poukładać. Chyba ze twardy reset. Przywódców rebelii odesłać na trybuny albo do rezerw.
10.10.2018 12:16
No z Lewym to faktycznie wygląda kuriozalnie,że chłop wraca gdzieś do środka boiska żeby dostać piłę rozegrać akcję,nie przypominam sobie wcześniej takiej "taktyki"
10.10.2018 12:15
Na naszych oczach rodzi się drugi Mou. Zepsujemy atmosferę w klubie, jak nie idzie to nie przyznawajmy się do bledu, a następnie szukajmy kreta. Wypisz wymaluj niemiecki The Specjal One

reklama