DieRoten.pl
Reklama

Sancho: Powiedziałem Odoi'owi, że BL jest dobra

fot.
Reklama

Od dłuższego już czasu z zespołem rekordowego mistrza Niemiec łączy się młodego i równie utalentowanego Anglika, a będąc dokładniejszym Calluma Hudsona-Odoi'a.

Choć o transferze 18-latka spekuluje się już kilka dni i wszystko wskazuje, że Bayern pozyska Anglika jeszcze tego lata, to póki co żadna ze stron nie potwierdziła żadnego ruchu. Mimo wszystko z uwagi na ostatnie doniesienia transfer ten wydaje się być kwestią czasu.

Ostatnio na temat swojego rodaka wypowiedział się inny utalentowany skrzydłowy – Jadon Sancho – który na co dzień reprezentuje barwy Borussii Dormtund. Zawodnik BVB zdradził, że rozmawiał z Callumem Hudsonem-Odoi'em na temat rozgrywek ligowych w niemieckiej Bundeslidze.

– Jesteśmy z Callumem dobrymi kolegami, może być kimś wielkim. Powiedziałem mu, że Bundesliga jest dobrą ligą. Powinien zrobić to, co dla niego najlepsze. Nie jest łatwo przenieść się do Bundesligi i tak po prostu udowodnić swoją wartość – powiedział Sancho.

– Ludzie mogą myśleć, że jest łatwo, ponieważ mnie się udało, ale jest ciężko. Trzeba zrezygnować z wielu rzeczy jak rodzina czy przyjaciele, poświęcić się. Potrzebujesz silnej mentalności – oznajmił skrzydłowy BVB.

Bayern Monachium złożył już cztery oferty za Odoi'a i jeśli ostatnie plotki "Sky" okażą się prawdziwe, to Chelsea miała ostatecznie przystąpić na sumę oferowanych przez FCB 35 milionów funtów. Najbliższe dni mogą okazać się kluczowe w sprawie transferu 18-letniego Anglika.

Źródło: Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...