DieRoten.pl
Reklama

Sancho nie jest tematem w FCB, Sane priorytetem

fot.
Reklama

Przed dwoma dniami, przed rozegraniem meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund, w rozmowie pomeczowej na kilka pytań odpowiadał Oliver Kahn, czyli członek zarządu FCB.

Jedno z pytań dotyczyło Jadona Sancho z Borussii Dortmund, który swego czasu był łączony z transferem do Bayernu Monachium. Zapytany o ostatnie plotki Oliver Kahn był zaskakująco „rozmowny” w temacie utalentowanego skrzydłowego.

− Rozumiem to pytanie Lothar, ale to nie jest grunt, aby rozmawiać o możliwych transferach. Oczywiście Sancho to dobry piłkarz, który może wzmocnić każdy zespół. Wszystko w swoim czasie – powiedział Kahn.

Z kolei po meczu o kilka słów na temat Sancho poproszono też trenera bawarskiego klubu. Hansi Flick odniósł się bardzo dyplomatycznie do tej kwestii i zaznaczył, że Anglik jest bardzo dobrym piłkarzem o wielkim talencie.

− Nie lubię wypowiadać się nt. piłkarzy z innych klubów. Mogę powiedzieć, że posiada dobrą jakość. Radzi sobie bardzo dobrze w BVB, ma ogromny talent i niesamowite umiejętności. Dlatego należy podkreślić, że Dortmund posiada bardzo dobrych zawodników – skomentował Flick.

Mimo wypowiedzi Kahna, szanse na pozyskanie skrzydłowego Borussii przez Bayern są praktycznie zerowe, albowiem jak donosi Florian Plettenberg z niemieckiego „Sport1”, Jadon Sancho nie jest w ogóle tematem w Monachium, zaś absolutnie priorytetowym celem FCB jest Leroy Sane.

Źródło: Sport 1 / Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...