DieRoten.pl

Przy okazji ostatniego spotkania ligowego Bayernu z TSG Hoffenheim, tradycyjnie już na pytania dziennikarzy przed meczem odpowiadał Hasan Salihamidzic.

Przed rozpoczęciem starcia na Allianz Arenie, dyrektor sportowy „Gwiazdy Południa” udzielił wywiadu dla niemieckiej telewizji „Sky”, w którym to odniósł się między innymi do sytuacji zdrowotnej Leona Goretzki oraz Javiego Martineza.

Ponadto Hasana Salihamidzica poproszono również o kilka słów na temat Marca Roki, który przypomnijmy zadebiutował w wyjściowej XI monachijczyków w meczu Bundesligi.

− Wszystko jest w porządku z Goretzką i Martinezem. Obaj są na kwarantannie. Nie mają żadnych objawów. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, podobnie jak lekarze – oznajmił Hasan Salihamidzic.

− Chcieliśmy dać mu szansę gry. Marc radzi sobie bardzo dobrze na małych przestrzeniach. Już podczas Mistrzostw Europy U-21 udowodnił, że potrafi grać pod presją – mówił dalej „Brazzo”.

W tej samej rozmowie dyrektor sportowy odniósł się również do zachowania Corentina Tolisso, który kilka dni temu mimo obostrzeń w Niemczech, zrobił sobie tatuaż na ramieniu. Ponadto Salihamidzica poproszono o kilka słów w kwestii planów FCB na środek obrony.

− Oczywiście, że to denerwujące, co zrobił Coco. On poniesie konsekwencje swojego zachowania. Rozmawialiśmy z nim. Corentin wie, że popełnił błąd. Otrzymał karę, którą na pewno odczuje – dodał.

− To oczywiste, że musimy planować już kadrę na przyszły sezon. Mamy swoje pomysły i będziemy je konsekwentnie realizować – podsumował Hasan Salihamidzic.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama



01.02.2021 20:57
Oby z lepszym skutkiem niż ostatnio.
01.02.2021 14:18
Hasan nie ma żadnego pomysłu na transfery. Przecież to jest największe antytalencie w skautingu. Odkąd przyszedł jaki zrobił dobry transfer......
01.02.2021 10:49
Obyśmy wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni tymi pomysłami. Czas na poparcie tych słów czynami.
01.02.2021 10:48
no wiesz @sylwester123 na tych ME w 2019... Mamy swoje pomysły hmm znaczy się Hansi ma swoje a Ty swoje ;-)
01.02.2021 09:53
Nie podobają mi się te pomysły Hasa. Latem zamiast Desta kupiliśmy bezużytecznego Sarra. Niby nasz dyrektor promuje młodych a co chwile ktoś odchodzi, teraz Zirkzee. Trochę mi się to nie podoba.
01.02.2021 08:31
Na jakich mistrzostwach hmm ?