DieRoten.pl

Choć jeszcze nie tak dawno temu odejścia Juppa Heynckesa po tym sezonie było niemalże pewne, to teraz nie można wykluczyć, ze Niemiec przedłuży jednak swoją umowę o kolejny rok.

reklama

Przed dzisiejszym odlotem do Stambułu tradycyjnie już na pytania dziennikarzy odpowiadał prezes Bayernu, czyli Karl-Heinz Rummenigge. Jednym z tematów była rzecz jasna przyszłość Juppa Heynckesa...

– Nie chcemy ciągle mówić na temat Juppa Heynckesa, w zeszłym tygodniu powiedział co chciał powiedzieć. Ciągłe gadanie na jego temat denerwuje go. Mówił już o tym kilka razy, kiedy ja czy Uli mówiliśmy coś na jego temat publicznie – powiedział Rummenigge.

– Odpocznijmy teraz od tego nieco. Między nami nie ma spięć, mamy świetne relacje z Juppem, zarówno ja oraz Uli. Chcemy do maksimum wykorzystać czas z Juppem i potem zobaczymy jak potoczą się dalej sprawy – mówił dalej Niemiec.

Jak dobrze wiemy po mistrzostwach Świata w Rosji rozpocznie się europejska Liga Narodów UEFA, która zastąpi dotychczasowe spotkania towarzyskie. Prezes bawarskiego zespołu nie krył swojego zadowolenia z faktu powstanie tego typu rozgrywek.

– Muszę przyznać szczerze, że FIFA i UEFA bezwstydnie i agresywnie zagrażają zdrowiu zawodników! – podsumował prezes FCB.

Na lotnisku pytania zadawano także prezydentowi Bayernu – Uliemu Hoenessowi – który nie obawia się o rezultat jutrzejszego pojedynku. Jak dobrze wiemy mistrzowie Niemiec w pierwszym meczu rozbili Besiktas aż 5:0.

– Co może się wydarzyć po 5:0? Nic nie może się wydarzyć, nie martwię się tym. Jeśli nie będziemy w stanie obronić 5:0, to będziemy musieli skończyć z tym sportem – dodał Hoeness.

 

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama14.03.2018 07:00
Podjął decyzję i najprawdopodobniej będzie to odejście. Ale mam przeczucie ze końcówka sezonu może być fajna!
13.03.2018 15:28
Ale kto zaczął spekulacje o Juppie? Ty i Uli co wywiad o tym mówiliście!
13.03.2018 15:03
Uli dał się podpuścić mediom i kilka razy niepotrzebnie wypowiadał się w sprawie Juppa, a prasa jak to prasa, temat podchwyciła i teraz żyje nim dopóki sprawa się nie wyjaśni. Dlatego trzeba się zastanowić co się mówi, tym bardziej osoby publiczne.
13.03.2018 12:41
Z drugiej strony media czym mają żyć w wolnym czasie ? Najprościej jest wypuścić kolejną plotkę, napędzić machinę spekulacji czy zostanie czy odejdzie. To jest męczące, ale no niestety widzimy to obecnie nagminnie przy okazji transferów to i kwestię trenera chcą wykorzystać do maksimum.
13.03.2018 10:57
Kibiców również to denerwuje i ściemnianie na temat Manu również. Jakby nie bawili się w kotka i myszkę to ten temat nie byłby poruszany w każdej rozmowie. Sami są sobie winni.

reklama