DieRoten.pl
Reklama

Ruediger wychwala Lewego, Odoi pytał o FCB

fot.
Reklama

Jeszcze kilka miesięcy temu, a zwłaszcza zimą 2019 roku w mediach na całym świecie było bardzo głośno o chęci pozyskania przez Bayern utalentowanego Calluma Hudsona-Odoia.

Utalentowany angielski skrzydłowy przez wiele długich miesięcy łączony był z transferem na Allianz Arenę, jednakże koniec końców Callum Hudson-Odoi zdecydował się na przedłużenie swojej wygasającej umowy z londyńską Chelsea (głównie za sprawą rozmów z Lampardem).

W niedawno udzielonym wywiadzie na temat swojego kolegi z zespołu wypowiedział się Antonio Ruediger, który zdradził, że Anglik wypytywał go o Bayern Monachium. Niemniej jednak jak sam przyznał zakaz transferowy i odejście Hazarda ułatwiło Anglikom zadanie zatrzymanie 19-latka.

Oczywiście pytał mnie o Bayern. Powiedziałem mu rzecz jasna, że to wielki klub. Zakaz transferowy i odejście Hazarda, które było oczekiwane od dłuższego casu, jasno określiły, że Callum otrzyma więcej okazji do gry – powiedział niemiecki stoper.

Podczas rozmowy na łamach „Sport Bilda” defensor londyńczyków odniósł się również do nadchodzącego dwumeczu Chelsea z Bayernem w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ruediger nie szczędził także pochwał pod adresem Roberta Lewandowskiego, którego darzy wielkim szacunkiem.

− Mauro Icardi, Harry Kane i Robert Lewandowski to najlepsze "9" w ostatnich latach. Jednakże Lewandowski stał się lepszy w tym sezonie mówił dalej.

− Darzę go ogromnym szacunkiem. Stawienie czoła Lewandowskiemu będzie trudnym wyzwaniem, możemy to zrobić tylko wspólnie, całą drużyną – podsumował Antonio Ruediger.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...