DieRoten.pl

Roca: Życzę Kimmichowi szybkiego powrotu

20.11.2020, 19:25:58
FotoOlimpik

Pewnym jest, że do końca bieżącego roku, trener Hansi Flick będzie zmuszony radzić sobie bez Joshuy Kimmicha, który dwa tygodnie temu doznał poważnej kontuzji kolana.

Niemiecki pomocnik ma być gotowy do gry w styczniu, zaś do momentu jego powrotu, trener Hansi Flick będzie miał do swojej dyspozycji następujących graczy w środku pola: Corentin Tolisso, Leon Goretzka, Javi Martinez oraz Marc Roca.

W niedawnej rozmowie dla stacji radiowej „Cadena SER” swojego głosu użyczył ostatni ze wspomnianych wyżej piłkarzy. Rokę zapytano wprost czy kontuzja Kimmicha będzie dla niego szansą na pokazanie się, ale Hiszpan przyznał otwarcie, iż ważniejszy jest powrót Jo do pełnej sprawności.

− Życzę mu wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że wróci szybko do zdrowia. To dla nas bardzo ważny piłkarz powiedział Marc Roca.

− Ja natomiast pracuję każdego dnia ciężko, aby być gotowym, kiedy drużyna i trener będą mnie potrzebować – mówił dalej.

Który z kolei zawodnik rekordowego mistrza Niemiec imponuje najbardziej Roce? Marc wspomniał o całym zespole, ale jak sam zauważył – największe wrażenie robi jednak na nim Thomas Mueller.

− Każdy z tych zawodników ma coś w sobie, są niesamowici. Jednakże lubię Thomasa - jest niesamowicie inteligentny. Jego sposób gry, poruszania i mentalność - to imponujące – podsumował Roca.

źródło: Cadena SER

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)21.11.2020 16:48
Jak Roca będzie słuchał Hansiego to będzie z niego piłkarz.
21.11.2020 14:34
no a Tobie życzę chociaż te 25-30 minut dzisiaj... czas podnieść tyłek z ławki.
21.11.2020 10:49
Nie wydaje mi się żeby to właśnie Roca dostał szansę w pierwszym składzie. Ale może... Może to właśnie po to Flick z nim trenował.
20.11.2020 21:14
A ja życzę żebyś dostał szansę występy jutro !!
20.11.2020 20:27
Oby wrócił szybko, choć z tego co mówił lekarz to było tylko usunięcie i kolano musi się przyzwyczaić.
Więc oby przyzwyczajało się jak najszybciej.