DieRoten.pl
Reklama

Roca trafi do Premier League?

fot. Shutterstock
Reklama

Już niebawem rozpocznie się letnie okienko transferowe – jeśli mowa o zespole rekordowego mistrza Niemiec, to tego lata należy spodziewać się niemałego ruchu na rynku.

Jeśli mowa o odejściu zawodników z pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec, to do tej pory potwierdzono dwa odejścia – z dniem 30 czerwca 2022 roku wygasają kontrakty takich zawodników jak Niklas Suele oraz Corentin Tolisso.

Co więcej w mediach pojawia się również sporo informacji na temat potencjalnej sprzedaży grającego na pozycji środkowego pomocnika – Marca Roki.

Tym razem angielski „The Athletic” informuje, że Hiszpan miał znaleźć się na celowniku Leeds United z Premier League. Kierownictwo sportowe „The Peacocks” traktuje pomocnika Bayernu jako idealny cel do wzmocnienia środka pola i zwiększenia rywalizacji w swoim zespole.

Póki co do Monachium nie wpłynęła żadna oficjalna oferta za 25-latka, ale Anglicy mieliby być gotowi zapłacić około 12 milionów euro, co też powinno zadowolić „Bawarczyków”. Co więcej inne źródła donoszą także, że oprócz Leeds, zainteresowanie transferem wyraża też West Ham.

Warto przy okazji wspomnieć, że Roca znajduje się także na celowniku takich klubów jak Eintracht Frankfurt czy też AS Roma.

Marc Roca

Hiszpan na Allianz Arenę trafił latem 2020 roku z ekipy RCD Espanyol za sumę 9 milionów euro. Od momentu swojego debiutu w pierwszym zespole, Marc rozegrał w sumie 24 spotkania. Ponadto Roca razem z kolegami sięgnął po 5 tytułów.

Źródło: The Athlethic
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...