DieRoten.pl

Robben rozważa...zakończenie kariery!

fot.
Reklama

Żywa legenda holenderskiej piłki oraz Bayernu Monachium, Arjen Robben, w wywiadzie dla BR przyznał, że obecny sezon może okazać się ostatnim w jego profesjonalnej karierze jako piłkarz! Przypomnijmy, że w lecie kończy się umowa 34-latka z Bayernem.

Przypomnijmy, że w nadchodzących tygodniach sternicy "Die Roten" mają zasiąść do rozmów w sprawie nowych umów dla Ribery'ego oraz Robbena. Holender przyznaje, że rozważa wszystkie scenariusze, włącznie z tym, że po tym sezonie zawiesi buty na kołku!

- Najtrudniej jest wybrać odpowiedni moment. Muszę poczekać i zobaczę jak zareaguje moje ciało. Musisz wziąć wszystko pod uwagę i dopiero wtedy podjąć decyzję.

- Jestem trochę niecierpliwy. Niestety, ale decyzja odnośnie mojej umowy nie została jeszcze podjęta. Ustaliłem z Karl-Heinzem Rummenigge, że wrócimy do rozmów w kwietniu i zobaczymy co dalej - powiedział Robben.

Arjen Robben przeszedł do Bayernu w 2009 roku i zdążył zdobyć z monachijczykami m.in. 6 tytułów Mistrza Niemiec oraz sięgnął po Ligę Mistrzów. W obecnym sezonie wychowanek Groningen zdobył 6 bramek oraz zaliczył 10 asyst.

Źródło: Goal.com
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...