DieRoten.pl

Reakcje: To było w pełni zasłużone zwycięstwo

08.11.2018, 01:02:21
FotoOlimpik

Podopieczni Niko Kovaca mają już za sobą kolejny mecz w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Tym razem mistrzowie Niemiec rywalizowali z drużyną AEK Ateny.

Ostatecznie pojedynek na Allianz Arenie w Monachium zakończył się zwycięstwem 2:0, zaś obie bramki dla "Gwiazdy Południa" zdobył niezawodny w tym sezonie Robert Lewandowski, który ma już na swoim koncie łącznie 13 goli w tym sezonie. Wypowiedzi znajdziecie poniżej.

Niko Kovac:

– To było zasłużone zwycięstwo. Wypunktowaliśmy ich. Nasi przeciwnicy mieli tylko jedną okazję bramkową w całym meczu. Powinniśmy byli wynagrodzić się za swoją pracę w drugiej połowie strzelając dwie, trzy bramki więcej. Jestem zadowolony z wyniku. To nie był festiwal bramek, ale to żadna niespodzianka. Chcieliśmy wygrać mecz. Mamy już 10 punktów i posiadamy bardzo dobre szanse na awans do kolejnej rundy.

Robert Lewandowski:

– Za nami mecz Ligi Mistrzów. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nasze poprzednie dwa spotkania nie były perfekcyjne, ale wykonaliśmy dziś dobry krok naprzód. Kontrolowaliśmy mecz, ale mogliśmy grać lepiej oczywiście. W następnym meczu zagramy lepiej. Nie możemy jednak grać z każdym olśniewająco i ogrywać ich. Ten sukces jest ważny dla mnie, drużyny i naszej pewności siebie. To był dobry występ, nawet jeśli brakowało nam pewnych elementów. W sobotę chcemy zagrać lepiej.

Marinos Ouzounidis:

– Moja drużyna zagrała dobrze. Chcieliśmy naciskać na skrzydłach, aby stworzyć wolną przestrzeń. Nie chcieliśmy się tylko bronić, gdyż to oczywiste, że rywale tacy jak Bayern lubią takie sytuacje, kiedy tracisz posiadanie piłki. Oczywiście mogliśmy bardziej utrudnić grę FCB. Biorąc jednak wszystko pod uwagę, uważam że był to dobry występ. Zbyt łatwo dopuściliśmy do karnego, ale jestem zadowolony.

 

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama08.11.2018 11:34
Kolejny bezbarwny nie dający prawie nadziei na realna poprawę mecz.

reklama