DieRoten.pl
Reklama

Pożegnanie de Ligta coraz bliższe... Rozmowy postępują

fot. skwiot.pl
Reklama

Kolejne doniesienia medialne sugerują, że lada dzień klub ze stolicy Bawarii opuści grający na środku obrony Matthijs de Ligt.

Wczorajszego wieczoru w niemieckich, angielskich i holenderskich mediach ponownie pojawiło się sporo nowych informacji na temat Matthijsa de Ligta i jego dalszej przyszłości w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Mówi się, że Manchester United jest już bardzo pewny siebie i przekonany, że koniec końców uda im się dogadać z monachijczykami w sprawie kwoty odstępnego. Pewność ta wynika również z faktu, że sam zawodnik jest zdeterminowany i wyraził gotowość pracy pod wodzą Erika ten Haga.

Jak informuje z kolei angielski „Daily Mail” i dziennikarz Chris Wheeler, angielski klub ma być bliski zawarcia ostatecznego porozumienia z „Bawarczykami”opłata transferowa za defensora może zostać ustalona na poziomie około 51 milionów euro.

De Ligt ustalił już warunki z United

Niezależny francuski dziennikarz Rudy Galetti informuje także, że rozmowy pomiędzy „Czerwonymi Diabłami” a Bayernem Monachium postępują bardzo szybko.

Porozumienie z bawarskim klubem powinno zostać zawarte już niebawem, zaś potencjalna kwota transferowa może zamknąć się w granicach 45-48 milionów euro plus bonusy. Na domiar wszystkiego Matthijs i jego agentka mieli już ustalić wszystkie warunki kontraktu z Manchesterem.

Przypominamy, że Matthijs de Ligt trafił na Allianz Arenę latem 2022 roku z Juventusu za sumę 67 milionów euro (obecnie jego szacunkowa wartość to 65 milionów euro).

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...