DieRoten.pl
Reklama

"Powrót Robbena do Groningen wielkim marzeniem"

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Mimo swojego wieku Arjen Robben w obecnym sezonie potwierdza za każdym razem swoją jakość i rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze.

Dyrektor holenderskiego Groningen ma nadzieję, że Arjen Robben powróci do swojego byłego klubu pod koniec swojej bogatej kariery − Hans Nijland − przyznał otwarcie, iż jest to jego wielkie marzenie.

Grał tutaj od 11. roku życia i to tu stawiał swoje pierwsze kroki na murawie. Co więcej Arjen również otwarł nasz stadion powiedział Nijland w rozmowie z RTV Noord.

Arjen utrzymuje z nami ciepłe relacje i vice versa. Oczywiście wielokrotnie mówiliśmy o jego powrocie. Coś podobnego możemy zauważyć z Dirkiem Kuytem i Feyenoordem − kontynuował Holender.

Nijland w dalszej części rozmowy powiedział, że jeśli tylko Arjen chciałby wrócić do swojego byłego klubu, to zostałby tutaj przyjęty z otwartymi ramionami.

Jego powrót byłby wielkim marzeniem. Jeśli Arjen chciałby powrócić, to jest więcej niż mile widziany. Gdzieś w jego karierze jest początek i koniec. Wszyscy bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdyby zrobił coś dla klubu zakończył.

 

Źródło: FourFourTwo
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...