Porażka Sanchesa w starciu Portugalii z Hiszpanią

Za nami kolejne spotkania młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21, które jak dobrze wiemy odbywają się w Polsce. Wczorajszego dnia swoje spotkanie rozgrywali Portugalczycy z Renato Sanchesem w składzie.

Wczorajszego wieczoru na Stadionie GOSiR-u w Gdyni mierzyli się ze sobą Portugalczycy z Hiszpanami. Emocji nie brakowało, zaś ostatecznie wynik spotkania wyniósł 3:1 na korzyść Hiszpanów.

Renato Sanches tym razem rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie i grał do 73. Minuty, kiedy to w jego miejsce na boisku pojawił się Ricardo Horta.

Na pierwszą bramkę 13,862 widzów na gdyńskim obiekcie nie czekało zbyt długo, albowiem już w 21. minucie bramkę na 1:0 strzelił Saul Niguez z Atletico Madryt. Obie strony wielokrotnie były bardzo bliskie szczęścia, lecz na drugą bramkę musieliśmy czekać do drugiej połowy.

Po zmianie stron wynik na 2:0 podwyższył Sandro Ramirez. Kilkanaście minut później bramkę kontaktową zdobył Bruma, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy RB Lipsk. Mimo usilnych prób, Hiszpanie dobili swoich rywali strzelając na 3:1 za sprawą Inakiego Williamsa.

Dziś wieczorem w akcji będziemy mogli podziwiać kolejnego „Bawarczyka”, albowiem Niemcy U21 w pojedynku grupy C powalczą z Duńczykami. Początek spotkania w Krakowie o 20:45.