DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Richards przechodzi do Nottingham

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Potwierdziły się kolejne doniesienia prasowe z Niemiec i Anglii. Tym razem Bayern potwierdził odejście z pierwszego zespołu Omara Richardsa.

Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, Omar Richards po roku spędzonym w zespole rekordowego mistrza Niemiec, przenosi się do ekipy Nottingham Forest z angielskiej Premier League.

Angielski defensor podpisał z nowym pracodawcą kontrakt, który będzie obowiązywać przez cztery najbliższe lata. Nieoficjalnie mówi się, że monachijczycy zarobią na tym transferze od 10 do 12 milionów euro (wliczając w to również bonusy zawarte w umowie sprzedaży).

− To było życzenie Omara, abyśmy pozwolili mu odejść do Nottingham Forest. W swojej ojczyźnie widzi szansę na zostanie regularnym zawodnikiem w klubie z Premier League – powiedział Salihamidzic.

− Nottingham pozyskuje bardzo dobrego zawodnika i wspaniałego chłopaka, który podąży swoją drogą. Życzymy mu wszystkiego najlepszego – podsumował Hasan Salihamidzic.

Omar Richards

Angielski defensor na Allianz Arenę trafił latem zeszłego roku na zasadzie wolnego transferu z drużyny Reading. Od momentu swojego debiutu w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec, Omar Richards zdobył z kolegami 2 tytuły, rozegrał 17 spotkań oraz zaliczył 1 asystę.

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...