DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Rech ambasadorką Komitetu UEFA

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Od wielu już lat, Bayern Monachium jest bardzo zaangażowany w funkcjonowanie Europejskiego Stowarzyszenia Klubów, które działa w interesie wszystkich europejskich lig i ich drużyn.

Warto wspomnieć, że od niedawna monachijczycy są także zaangażowani w kobiecą piłkę, jeśli mowa o Europejskim Stowarzyszeniu Klubów – w 2022 roku Bianca Rech została mianowana wiceprzewodniczącą Komisji Piłkarstwa Kobiecego ECA.

Z kolei jak dowiedzieliśmy się wczoraj, menadżerka FCB Frauen została także mianowana ambasadorką Komitetu Europejskiego UEFA z ramienia wspomnianego wyżej ECA.

− Cieszę się, że mogę reprezentować interesy europejskich klubów w imieniu ECA w Komitecie Piłkarstwa Kobiecego UEFA w nadchodzących latach – powiedziała Rech.

− Wpływ klubów na pomyślny rozwój i przyszłość kobiecej piłki nożnej jest ogromny. Wyzwania są różnorodne i bogate w możliwości. Chciałabym podziękować za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście – podsumowała Bianca Rech.

Przypominamy, że po tym klub opuściła Karin Danner (przeszła na zasłużoną emeryturę po wielu latach oddanej pracy na rzecz FCB), Bianca Rech została mianowana przez zarząd Bayernu nową menadżerką FCB Frauen.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...