DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Nuebel podpisał nowy kontrakt

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Alexander Nuebel podpisał nową umowę z Bayernem Monachium - poinformowała oficjalna strona bawarskiego klubu. Nowy kontrakt ma obowiązywać do lata 2029 r.

Już od kilka dni media donosiły, że 27-latek jest bliski porozumienia z “Die Roten” i dzisiaj te informacje potwierdziły się. Alexander Nuebel, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w VfB Stuttgart, cieszył się z takiego obrotu sprawy.

- Jestem bardzo szczęśliwy z tej decyzji i zaufania, jakim obdarzył mnie FC Bayern. Jednocześnie muszę przyznać, że w Stuttgarcie czuję się bardzo dobrze. Chcę cieszyć się sukcesami z VfB i czynić kolejne postępy - powiedział bramkarz.

- Cieszymy się, że mogliśmy mogliśmy podpisać długoterminową umowę z Alexandrem Nuebelem. W ostatnich latach zrobił ogromne postępy i należy do najlepszych bramkarzy w Niemczech. Ma możliwość kontynuować grę na wysokim poziomie w VfB Stuttgart. FC Bayern jest znakomicie przygotowany na przyszłość mając takich bramkarzy jak Manuel Neuer, SvenUlreich, Daniel Peretz i Alexander Nuebel.- komentował Max Eberl.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie klubowym, Nuebel ma spędzić w Stuttgarcie następne dwa sezony!

Źródło: fcbayern.com
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...