DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Gwinn z umową do 2027 roku

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Mając na uwadze poczynania kierownictwa sportowego FCB Frauen w ostatnich dniach i tygodniach, nie ulega wszelkiej wątpliwości, że Bianca Rech i spółka mają ręce pełne roboty.

Tym razem klub ze stolicy Bawarii potwierdził, że nowy kontrakt z żeńską ekipą Bayernu przedłużyła Giulia Gwinn, która dla monachijek gra już od 2019 roku.

Nowa umowa reprezentantki Niemiec będzie odtąd obowiązywać do końca czerwca 2027 roku. Przy okazji złożenia podpisu pod nowym dokumentem, defensorka udzieliła krótkiego wywiadu, w którym wyraziła swoją dumę z faktu gry dla FCB Frauen.

− Bayern stał się moim domem i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, że będę mogła tu zostać przez kilka następnych lat. Nie musiałam się długo zastanawiać – powiedziała Gwinn.

− Czuję się tutaj niesamowicie komfortowo i wierzę, że jest to miejsce, w którym mogę rozwijać się najlepiej i najbardziej autentycznie. Jestem w świetnym środowisku, w którym codzienna praca daje mi wszystko, czego potrzebuję – podsumowała Giulia Gwinn.

Giulia Gwinn

Niemka dla zespołu FCB Frauen gra od lata 2019 roku, kiedy to przeniosła się do Monachium z Freiburga. Mając na uwadze wszystkie rozgrywki krajowe i międzynarodowe, Gwinn rozegrała w sumie 84 spotkania, w których to strzeliła 14 bramek oraz zanotowała 8 asyst.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...