Oceny Bilda za sparing Niemców

Wczorajszego wieczora swoje pierwsze spotkanie w ramach czerwcowej przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze kadry narodowej Niemiec.

Jak już informowaliśmy wcześniej, rywalem zespołu prowadzonego przez Hansiego Flicka była reprezentacja narodowa Ukrainy, gdzie obowiązki selekcjonera pełni z kolei Serhij Rebrow.

Koniec końców drużyna „Die Mannschaft” rozczarowała swoim występem i zanotowała tylko remis 3:3, choć warto zaznaczyć, że do 83. minuty goście prowadzili z Niemcami 3:1 na Weserstadion w Bremie, ale w ostatnich minutach nasi sąsiedzi zza Odry byli w stanie doprowadzić do remisu 3:3.

Co do bramek w tym starciu, na listę strzelców niemieckiej ekipy wpisali się kolejno Niclas Fuellkrug, Kai Havertz oraz Joshua Kimmich.

Tradycyjnie już po spotkaniu, występ Trappa i spółki ocenili dziennikarze „Bilda”. Jeśli mowa o notach dla monachijczyków, najwyższą notę (2) otrzymał Jamal Musiala, podczas gdy wspomniany wyżej Kimmich i Leon Goretzka otrzymali 4. Ostatni z graczy FCB, czyli Leroy Sane został oceniony na 5. Wszystkie noty znajdziecie poniżej.