DieRoten.pl
Reklama

Nuebel: Skupiam się na Monaco

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Już za niespełna kilka dni, pierwsza drużyna Bayernu Monachium powróci do akcji i rozpocznie oficjalnie przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2022/2023.

Niestety, ale wiele wskazuje na to, że początkowo trener Julian Nagelsmann będzie musiał poradzić sobie bez nowego bramkarza, który wedle niemieckich mediów ma zostać wkrótce ściągnięty z myślą o zastąpieniu Manuela Neuera w rundzie wiosennej.

Głównym kandydatem do obsady bramki FCB w ostatnich dniach był Alex Nuebel, jednakże niemiecki bramkarz podkreślił w niedawnym wywiadzie, że jego powrót nie miałby „najmniejszego sensu”. W tej samej rozmowie, Niemiec odniósł się także do swoich relacji z Salihamidzicem oraz trenerem bramkarzy Bayernu, czyli Tonim Tapalovicem.

− Nasz kontakt jest taki sam, jak przed naszym listopadowym spotkaniem. Nic nie uległo większej zmianie – skomentował Nuebel.

− Co do Toniego Tapalovica, to mieliśmy normalne relacje, kiedy byłem w Bayernie. Od tamtej pory niewiele się jednak kontaktowaliśmy, ale skupiam się teraz na Monaco – dodał.

W dalszej części wywiadu, niemiecki golkiper został również zapytany wprost, jak głośno temat jego przyszłości jest obecnie dyskutowany we francuskich mediach.

− Mój agent radzi sobie ze wszystkim bardzo dobrze, zarządza wszelkimi sprawami. Co do tematu mojej przyszłości – we Francji nie jest to tak duży problem, jak ma to miejsce teraz w Niemczech – podsumował Alexander Nuebel.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...