DieRoten.pl

Nuebel: Skupiam się na Monaco

30.12.2022, 13:19:24
Vitleo / Shutterstock.com

Już za niespełna kilka dni, pierwsza drużyna Bayernu Monachium powróci do akcji i rozpocznie oficjalnie przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2022/2023.

Niestety, ale wiele wskazuje na to, że początkowo trener Julian Nagelsmann będzie musiał poradzić sobie bez nowego bramkarza, który wedle niemieckich mediów ma zostać wkrótce ściągnięty z myślą o zastąpieniu Manuela Neuera w rundzie wiosennej.

Głównym kandydatem do obsady bramki FCB w ostatnich dniach był Alex Nuebel, jednakże niemiecki bramkarz podkreślił w niedawnym wywiadzie, że jego powrót nie miałby „najmniejszego sensu”. W tej samej rozmowie, Niemiec odniósł się także do swoich relacji z Salihamidzicem oraz trenerem bramkarzy Bayernu, czyli Tonim Tapalovicem.

− Nasz kontakt jest taki sam, jak przed naszym listopadowym spotkaniem. Nic nie uległo większej zmianie – skomentował Nuebel.

− Co do Toniego Tapalovica, to mieliśmy normalne relacje, kiedy byłem w Bayernie. Od tamtej pory niewiele się jednak kontaktowaliśmy, ale skupiam się teraz na Monaco – dodał.

W dalszej części wywiadu, niemiecki golkiper został również zapytany wprost, jak głośno temat jego przyszłości jest obecnie dyskutowany we francuskich mediach.

− Mój agent radzi sobie ze wszystkim bardzo dobrze, zarządza wszelkimi sprawami. Co do tematu mojej przyszłości – we Francji nie jest to tak duży problem, jak ma to miejsce teraz w Niemczech – podsumował Alexander Nuebel.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)31.12.2022 09:15
To skupiaj. Nie wyobrażam sobie, by z takim podejściem grał kiedyś w Bayernie.
30.12.2022 23:23
Chyba nie wróci z wypożyczenia, szkoda.
30.12.2022 19:04
@Misiek no planuje super swoja karierę :D , po tym co teraz zaprezentował swoim podejściem raczej nie ma przyszłości u nas i o sukcesach czy pucharam bedzie mógł poczytać w gazetach . Wybrał bycie średniakiem i miał do tego prawo . Mam nadzieję żę zostanie sprzedany bo dla takich gosci którzy oddaja pole bez walki nie powinno być miejsca w topowych klubach :)
30.12.2022 18:51
@Mathias
Nie wiem skąd takie przekonanie. Ja to szybciej obstawiam, że Monaco go wykupi albo wymusi na zarządzie transfer(obstawiam jakiegoś średniaka PL). Gość póki pewnie Tapalovic jest w klubie to nie przyjdzie, bo to wychodzi, że on jest problemem bardziej niż Manu znaczy no przynajmniej według tego co ostatnio czytaliśmy.
30.12.2022 18:17
I dobrze. Pewnie jeszcze przedłużą wypożyczenie do 2024 i potem przyjdzie do Bayernu za Manu.
30.12.2022 16:35
Do zapomnienia, nic z niego nie będzie
30.12.2022 15:41
Gość ma jaja, dobrze planuje swoją karierę, ma swoje zdanie i nie lata jak pański piesek na zawołanie. Po tym jak Hasan go oszukał przy transferze(obiecał spotkania w pucharze) a Manuel jak się zachował "obrażone dziacko" gdy przyszedł, też bym miał wyjebane i nie latał jak prostytutka do klienta na zawołanie.