DieRoten.pl
Reklama

Nuebel poza kadrą na EURO

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Za niespełna 6 dni rozpocznie się turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jak już wiemy, EURO 2024 odbędzie się na niemieckich stadionach.

W ostatnich dniach poznaliśmy wiele finalnych kadr reprezentacji, które zagrają na mistrzostwach Europy na niemieckich stadionach.

Wczoraj z kolei decyzję o ostatecznym składzie „Die Mannschaft” na EURO podjął Julian Nagelsmann, który przed spotkaniem z Grecją potwierdził, że na turniej nie uda się czwarty bramkarz, a mianowicie Alexander Nuebel (wypożyczony z Bayernu do VfB Stuttgart).

Selekcjoner niemieckiej ekipy podkreślił w przedmeczowym wywiadzie, że jego decyzja nie ma nic wspólnego z jakością i wynikami bramkarza.

− To nie ma nic wspólnego z jakością czy wynikami Alexa – świetnie zintegrował się z grupą i radził sobie bez zarzutów na treningach. Niestety mamy kilka niewiadomych w zespole jak Sane i musieliśmy zdecydować – powiedział Nagelsmann.

− Z bramkarzem jest tak, że kontuzja nie przekreśla niczego, bo zawsze wskakuje zastępca, a w przypadku graczy z pola jest inaczej. Dlatego tak zdecydowaliśmy, z myślą o Leroyu, który jest bliski powrotu do pełnej sprawności i formy – podsumował Julian Nagelsmann.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...