DieRoten.pl
Reklama

Nowe numery dla piłkarzy Bayernu

fot.
Reklama

Sezon 2020/21 w przypadku Bayernu Monachium rozpocznie się już niebawem. Dokładnie w najbliższy piątek monachijczycy powalczą o pierwsze punkty w lidze z Schalke.

Bardzo możliwe, że w nadchodzącym starciu z klubem z Zagłębia Ruhry zadebiutuje nowy nabytek „Gwiazdy Południa”, czyli Leroy Sane, który w przeszłości miał już przecież okazję grać dla Schalke 04 Gelsenkirchen.

Do tej pory znaliśmy niemalże wszystkie numery dla nowych zawodników bawarskiego klubu, zaś dosłownie przed chwilą dowiedzieliśmy się, z jakim numerem będzie występował Adrian Fein, który po roku powrócił z wypożyczenia z ekipy Hamburgera SV.

Utalentowany pomocnik wybrał numer 30, który w przeszłości nosił między innymi Luiz Gustavo oraz Christian Lell. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu wielki zaszczyt spotkał Serge’a Gnabry’ego, który począwszy od sezonu 2020/21 będzie występował z 7 na plecach.

− Nie mogę doczekać się noszenia tego numeru na koszulce w przyszłości. Franck zawsze imponował fanom - tym bardziej mnie to motywuje – powiedział na początku września Gnabry.

Ponadto drugi napastnik Bayernu, czyli Joshua Zirkzee przejął #14 po Ivanie Perisicu, który nie został wykupiony i powrócił do Interu z dniem 1 września 2020 roku. Nowe numery w pierwszym zespole „Die Roten”:

− Serge Gnabry (7)
− Leroy Sane (10)
− Joshua Zirkzee (14)
− Tanguy Nianzou (23)
− Adrian Fein (30)
− Alex Nuebel (35)

Źródło: TZ / FCB / Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...