DieRoten.pl

Neuer: Szanujemy decyzję Lahma

08.02.2017, 13:35:33
Photogenica

Nie trzeba było długo czekać na oficjalne stanowisko Bayernu Monachium w sprawie Philippa Lahma. Swojej wypowiedzi udzielił w związku z tym również Manuel Neuer oraz Mats Hummels.

Koledzy Philippa Lahma po tym jak ten zdecydował się ogłosić zakończenie kariery postanowili złożyć mu hołd oraz otwarcie przyznali, iż szanują decyzję swojego kapitana, choć woleliby, aby Niemiec grał jeszcze przez wiele lat.

Jako pierwszy swojego głosu udzielił Manuel Neuer, który po meczu w rozmowie z dziennikarzem niemieckiej telewizji „ARD” nie krył swojego smutku po tym jak Lahm poinformował o swojej decyzji.

Wspólnie graliśmy przez wiele lat. Philipp już wcześniej wyznał i poinformował mnie o swojej decyzji. To jego decyzja – mówił najlepszy golkiper na świecie.

Oczywiście wolałbym bez dwóch zdań grać u jego boku jeszcze przez długi okres czasu. Jednakże całkowicie akceptujemy i szanujemy jego decyzję – kontynuował Manuel Neuer.

Z kolei swojego zaskoczenia nie ukrywał Mats Hummels, który choć trafił do Bayernu latem, to miał okazję występować ramię w ramię z Lahmem w kadrze narodowej Niemiec. Mats podobnie jak Manuel doskonale rozumie decyzję Philippa.

To wielka szkoda, że nie będzie już z nami tutaj latem. Jestem zaskoczony, jednak Philipp miał swoje powody i szanuję to – powiedział wychowanek Bayernu Monachium.

Philipp może grać nawet do 100. roku życia – zakończył Thiago Alcantara.

źródło: FFT

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)09.02.2017 11:56
Do setki to chyba nie:)
08.02.2017 16:13
A jaki był sens informowania każdego na lewo i prawo, że Lahm kończy karierę?

@vardum Zarząd doskonale wiedział o tym od pewnego czasu. Zaufane grono osób wśród, których znalazł się Neuer również znało decyzję Philippa.
08.02.2017 15:44
Decyzję trzeba szanować, ale sposób w jaki ją ogłosił pozostawia niesmak.
08.02.2017 15:27
No to Neuer zostanie wkrótce oficjalnym kapitanem Bayernu.
08.02.2017 15:10
wychodzi na to że Lahm o swojej decyzji poinformował Neuera, a zarząd już nie xd. Widać kto jest ważniejszy :D