DieRoten.pl

Neuer o nowym kontrakcie: Czuje się dobrze

25.01.2022, 07:51:37
FotoOlimpik

Od kilkunastu dni jednym z głównych tematów związanych z klubem ze stolicy Bawarii jest dalsza przyszłość kapitana i numeru jeden w bramce FCB, czyli Manuela Neuera.

Obecna umowa bramkarza bawarskiego klubu obowiązuje jeszcze do końca czerwca przyszłego roku, ale jak informują niemieckie media – w najbliższym czasie 35-latek przedłuży swój kontrakt i pozostanie w Monachium co najmniej do 2025 roku!

Po zakończeniu sobotniego spotkania z Herthą (monachijczycy zwyciężyli 4:1), Manuel Neuer udzielił wywiadu dla niemieckiej stacji „DAZN”, w którym to odniósł się nie tylko do swojej przyszłości, ale i również wygranego pojedynku z berlińczykami oraz sytuacji zdrowotnej Alphonso Daviesa.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze miał do powiedzenia kapitan Bayernu, to poniżej znajdziecie fragmenty jego wypowiedzi. Zachęcamy do lektury.

Manuel Neuer na temat:

…spotkania z Herthą:

„…To było bardzo pozytywne spotkanie. Hertha była trochę zmęczona. Dla nas było jasne, że od razu będziemy atakować. Dobrze wygrywaliśmy walkę o piłkę. Możemy być niesamowicie zadowoleni z naszego występu.”

…swojego kontraktu:

„…Na ten moment stan rzeczy wygląda następująco – mój kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Wszystko inne nie ma teraz znaczenia. Najważniejsze, że czuje się dobrze.”

…Herthy:

„…Nasi rywale byli nieco zmęczeni po meczu w Pucharze Niemiec, chcieliśmy wywrzeć na nich presję i zakłócić ich grę na samym początku spotkania.”

…niewykorzystanych szans:

„…Zawsze w naszym ostatnim treningu przeprowadzamy także trening strzelecki. Nie tylko nie wykorzystaliśmy wielu naszych stuprocentowych szans, ale zmarnowaliśmy liczne okazje.”

…nieobecności Daviesa:

„…Oczywiście, że boli nas fakt nieobecności Phonziego. Mamy jednak dobry skład. Musimy być gotowi zastąpić każdego zawodnika.”

źródło: DAZN

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)29.01.2022 15:14
Przedłuży, innej możliwości nie ma. Donnarummy nie ściągniemy ;)
25.01.2022 18:20
Przedłuży kontrakt i to będzie jego ostatni kontrakt.
25.01.2022 12:12
Manu zachowuje się bardzo spoko:
ma pewną pozycje w NAJLEPSZYM KLUBIE SWIATA
zdobywa tytuły - jest szanowany przez klub i kibiców
i nie targuje się o zasr...ane 2-3 miliony w kontrakcie.
Pomimo tego wariactwa agentów, chińskich i arabskich korporacji wie że tak jak powiedział ULLI - nadal można zjeść tylko jednego steka dziennie
25.01.2022 11:53
Oby Manuel prezentował taką formę, jak dotychczas, aż do końca kariery w Bayernie!