DieRoten.pl
Reklama

Nagelsmann z powołaniami: Nadal bez Neuera

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Już niebawem rozpocznie się kolejna w tym sezonie przerwa reprezentacyjna, w trakcie których rozegranych zostanie wiele spotkań.

Nie tak dawno temu, Niemiecki Związek Piłki Nożnej opublikował listę zawodników, którzy zostali powołani przez nowego selekcjonera Niemiec, czyli Juliana Nagelsmanna, na nadchodzące wielkimi krokami zgrupowanie „Die Mannschaft”.

Jeśli mowa o zawodnikach rekordowego mistrza Niemiec, to zgodnie z zapowiedziami niemieckiej prasy i nie tylko, powołanie otrzymał przede wszystkim Thomas Mueller, którego wartość piłkarska na boisku i poza nim jest wręcz nieoceniona.

Oprócz 34-letniego pomocnika, mowa jeszcze o takich piłkarzach FCB jak Leroy Sane, Joshua Kimmich Leon Goretzka oraz Serge Gnabry, który niedawno powrócił do gry po wyleczeniu kontuzji przedramienia. W Monachium pozostaną z kolei Jamal Musiala oraz Manuel Neuer, który uzgodnił z selekcjonerem, że będzie pracować nadal w Bawarii (po niedawnej poważnej kontuzji).

Powołania do kadry narodowej Niemiec:

Jeśli mowa o naszych sąsiadach zza Odry, to podopieczni Juliana Nagelsmanna podczas nadchodzącego zgrupowania rozegrają dwa mecze towarzyskie. Plan spotkań Niemców:

− 18 listopada, 20:45 – Olympiastadion: Niemcy vs Turcja.
− 21 listopada, 20:45 – Ernst-Happel Stadion: Austria vs Niemcy.

 

Źródło: DFB TT
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...