DieRoten.pl
Reklama

Nagelsmann nie planuje powoływać Pavlovica

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

W pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku młodych i niezwykle utalentowanych zawodników.

Prym wśród nich wiodą oczywiście Jamal Musiala oraz Alphonso Davies, ale nie można też zapominać o Mathysie Telu, czy robiącym ostatnio ogromną furorę Aleksandarze Pavlovicu, który przebojem wdarł się do pierwszej drużyny rekordowego mistrza Niemiec.

Mając na uwadze bardzo dobre występy młodego pomocnika, wielu kibiców oraz ekspertów nie wyobraża sobie obecnie środka pola monachijczyków bez wychowanka bawarskiego klubu, który może pochwalić się nie tylko spokojem z piłką u nogi, ale i również precyzyjnymi kilkudziesięciometrowymi dośrodkowaniami.

Wysoka forma oraz imponująca gra młodego Niemca sprawiają, że coraz więcej osób sugeruje, aby Aleks został powołany przez Juliana Nagelsmanna na EURO 2024. Jakie jednak plany ma sam selekcjoner „Die Mannschaft”?

Nagelsmann nie planuje Pavlovica w kadrze…

Sytuacji młodego pomocnika postanowił przyjrzeć się dziennikarz Kerry Hau z portalu „Sky”, który donosi, że na ten moment Nagelsmann nie ma w planach powołania Aleksandara na marcowe spotkania kadry narodowej Niemiec…

Niemniej jednak selekcjoner ma bacznie obserwować rozwój i dalsze występy Pavlovica. Sam zawodnik jest bardzo dumny z narastających spekulacji i z dumą zaakceptowałby możliwe powołanie do „Die Mannschaft”. Co prawda Serbia nadal walczy i chce przekonać pomocnika na wybór ich reprezentacji, ale wychowanek FCB chce w przyszłości reprezentować niemiecki kraj.

Oczekuje się, że w trakcie najbliższej przerwy reprezentacyjnej, piłkarz Bayernu zostanie powołany do ekipy Niemiec U-21 na pojedynki z Izraelem i Kosowem.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...