DieRoten.pl

Sezon 2021/22 w przypadku Bayernu Monachium dobiega końca – już jutro monachijczycy rozegrają swój ostatni pojedynek w tej kampanii.

reklama

Jeśli mowa o tytułach zdobytych przez monachijczyków w sezonie 2021/22, to mówimy o Superpucharze oraz mistrzostwie Niemiec. W przypadku DFB Pokal, podopieczni Juliana Nagelsmanna odpadli już na etapie drugiej rundy.

W kwestii Champions League, „Bawarczycy” zostali wyeliminowani przez Villarreal na etapie ćwierćfinału rozgrywek (2:1 w dwumeczu dla Hiszpanów). Mając na uwadze występy oraz zdobyte trofea, o ocenę kampanii poproszono pomocnika „Dumy Bawarii”Jamala Musialę.

Dałbym notę 3 za ten sezon. To był dla mnie dobry sezon. Dostałem więcej czasu na grę i zagrałem w kilku ważnych meczach. Zrobiłem też krok naprzód pod względem mentalnym i fizycznym – powiedział Musiala.

− Musiałem przyzwyczaić się do kilku nowych rzeczy, w tym do nowych pozycji. To było dobre dla mojego rozwoju. Ale mogliśmy zdobyć więcej tytułów – dodał.

W dalszej części rozmowy dla portalu „Sky”, Jamal Musiala został również poproszony o podsumowanie sezonu 2021/22. Niemiec nie ukrywa, iż wszyscy są rozczarowani i oczekiwali po sobie zdecydowanie więcej niż tylko dwa tytuły.

− Wszyscy jesteśmy rozczarowani tym, jak potoczyły się nasze losy w Lidze Mistrzów i DFB Pokal. Mimo to w Bundeslidze nigdy nie zwiesiliśmy głów. Od nas wszystkich oczekiwaliśmy więcej. W przyszłym sezonie zaatakujemy – podsumował Jamal Musiala.

 

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (2)

reklama14.05.2022 09:20
Niech dostaje szansę jak najczęściej.
14.05.2022 01:09
Musiala potwierdził w tym sezonie swój ogromny potencjał i talent oraz rozwinął się. W kolejnym czas na następny krok i jeszcze zwiększenie liczby minut i swojej roli w zespole. Rozwija się jak najbardziej prawidłowo.