Musiala i spółka zwyciężają

Wczorajszego dnia odbyły się kolejne spotkania w ramach czwartej i ostatniej zarazem przerwy reprezentacyjnej w trwającym sezonie 2021/2022.

W ubiegły poniedziałek oficjalnie rozpoczęła się czwarta przerwa reprezentacyjna w sezonie 2021/22. Przypominamy, że z pierwszego zespołu Bayernu powołanych zostało 16 zawodników, zaś z Campusu aż 32, co jest nowym rekordem w historii klubu. Wczorajszego wieczoru mogliśmy oglądać w akcji wielu graczy FCB.

ProZera w Sinsheim: Niemcy 2:0 (1:0) Izrael

Wczorajszego wieczoru o 20:45, swoje pierwsze spotkanie w 2022 roku rozegrali piłkarze niemieckiej reprezentacji narodowej, gdzie funkcję selekcjonera od sierpnia minionego roku pełni Hansi Flick.

Rywalem naszych sąsiadów zza Odry była reprezentacja narodowa Izraela, która ostatecznie musiała uznać wyższość rywali i została pokonana 2:0. Bramki dla ekipy „Die Mannschaft” zdobyli Werner oraz Havertz. Co do występu graczy Bayernu, to od samego początku zagrał Jamal Musiala.

19-latek pokazał się z bardzo dobrej strony i wielokrotnie brał udział w akcjach swoich kolegów. Podczas gdy Manuel Neuer odpoczywał cały mecz na ławce, to w drugiej połowie na murawie zameldowali się jeszcze Leroy Sane oraz Thomas Mueller. W najbliższy wtorek Niemców czeka jeszcze sparing z Holandią.

Community Stadium w Falkirk: Niemcy U-17 4:0 (1:0) Szkocja U-17

Kolejne powody do zadowolenia mogą mieć piłkarze niemieckiej reprezentacji do lat 17, którzy rozbili wczoraj Szkotów aż 4:0. Paul Wanner rozegrał pełne 90 minut, zaś jedną z bramek zdobył inny talent Bayernu – Arijon Ibrahimovic. 29 marca o 18:30 młodzi Niemcy zagrają jeszcze z Czechami.

Cavlović-Cavlek w Karlovac: Chorwacja U-19 1:2 (1:1) Rumunia U-19

Wczorajszego dnia do udanego nie może z kolei zaliczyć Gabriel Vidović, który rozegrał pełne 90 minut w pojedynku Chorwacji U-19 z Rumunią U-19. Mimo starań, młodzi Chorwaci musieli uznać wyższość swoich przeciwników i polegli 1:2. Zanim pomocnik FCB wróci do Monachium, to wraz z kolegami zagra jeszcze 29 marca z Gruzją U-19.