DieRoten.pl

W zimowym okienku transferowym Bayern Monachium przeprowadził zaledwie jeden, ale jakże ważny transfer − do klubu za 13 milionów euro trafił Sandro Wagner z TSG Hoffenheim.

reklama

Od momentu swojego transferu do bawarskiego zespołu 30-letni wychowanek miał okazję pokazać się z dobrej strony kilka razy, zaś jego obecny dorobek dla Bayernu to 3 bramki.

Pełen podziwu dla aklimatyzacji i gry Sandro Wagnera jest jego kolega klubowy – Thomas Mueller – który w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat 30-latka i jego sytuacji w zespole. Thomas nie żałuje także, że stracił rolę alternatywy dla Lewandowskiego wskutek transferu Wagnera.

− Sandro Wagner zaaklimatyzował się bardzo szybko. Wielu z nas znało go już dobrze z naszych wspólnych występów w kadrze narodowej. Z kolei ja i Mats mieliśmy okazję z nim grać w juniorskich zespołach – powiedział Thomas Mueller.

− Sandro to pozytywny facet i ciężko pracuje. Dla mnie osobiście jest on dla naszego zespołu ważnym ogniwem. Oczywiście możecie powiedzieć, że tracę minuty na boisku, gdyż nie jestem już alternatywą dla Roberta, ale z drugiej strony nie była to moja główna pozycja – mówił dalej wychowanek FCB.

− Nie jest za dobrze, kiedy gram na pozycji, gdzie nie mogę pokazać swoich zalet. Do tej pory jestem bardzo zadowolony ze swoich występów – dodał Niemiec.

Thomas dodał ponadto, że obecność takiego zawodnika jak Sandro Wagner w zespole ma dobry wpływ na Roberta Lewandowskiego, który może teraz od czasu do czasu odpocząć sobie na ławce rezerwowych.

− Kiedy Sandro otrzymywał okazję do gry, to pokazywał się z dobrej strony. Dla Lewego to tak dobrze, że ma szansę odpoczynku. W ostatnich kilku miesiącach sprawy układają się dla nas dobrze. Nie można zbyt wiele narzekać na naszą grę – podsumował Thomas Mueller.

źródło: Spox.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama14.03.2018 07:17
"Najlepszy napastnik w Niemczech" :)
13.03.2018 16:02
Chyba mało kto zrozumiał co ma na myśli Sandro. Tutaj chodzi o pewność siebie dla samego siebie i nic więcej. To jest podobna wypowiedź to wypowiedzi Lewego, który powiedział że uważa siebie za najlepszego piłkarza na świecie.
13.03.2018 15:47
Bejzidowi chodzi z pewnością o ostatnie wypowiedzi Sandro że jest najlepszym napastnikiem w Niemczech, tak myślę. Trudni się zresztą z użytkownikiem Bejzid nie zgodzić, mnie też takie wypowiedzi denerwują.
13.03.2018 09:34
W czym gwiazdorzy jeśli można wiedzieć ?
13.03.2018 09:19
No trochę Sandro gwiazdorzy ostatnio
13.03.2018 00:45
Chyba zbyt idealnie bo te 2 gole watpliwej urody mocno uruchomily sodowke, gdzie w tym wieku pokora powinna byc wypisana na twarzy. Licze ze max w 2020 zostanie zamieniony na Wernera.

reklama